EastMedia

EastMedia

EastMedia to pierwsza  konferencja na Podlasiu z zakresu nowych mediów, e-marketingu, mobile i social media. 

Kierujemy ją do osób zainteresowanych marketingiem, a w szczególności do przedstawicieli firm, które nieustannie poszukują sposobów na zdobycie nowych klientów oraz podniesienie efektywności dotarcia do nich, po to by maksymalizować wyniki biznesowe.


EastMedia to solidna dawka wiedzy z marketingu internetowego w łatwo przyswajalnej, skondensowanej formie. Cały dzień praktycznych warsztatów właściwie od podstaw - po których można od razu ruszać do dzieła oraz last but not least – networking! Niezależnie, czy już czujesz się specjalistą w dziedzinie marketingu, czy dopiero zaczynasz zdobywać doświadczenie – na EastMedia każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko to w nowoczesnych przestrzeniach Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. Weź udział w największej i najbardziej rozpoznawalnej w północno-wschodniej Polsce konferencji o tematyce marketingowej!


Konferencja odbywa się od 2015 roku. Podczas dotychczasowych edycji gościliśmy wielu wyjątkowych gości m.in.: Monikę Czaplicką z Wobuzz, Jakuba Cyrana z GO.PL, Andrzeja Ogonowskiego z SMSAPI, Piotra Pawlaka z Kinetise, Mikołaja Winkiel z Brand24, Michała Blaka z edrone.me, Sebastiana Sumę z Sempai, Macieja Ossowskiego z GetResponse, Anitę Kijankę z Come Creations Group czy Kamilę Kiersznowską z firmy DrTusz.


Organizatorami wydarzenia są Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz EastCamp Białystok.


Więcej informacji na stronie internetowej www.east-media.pl