EastMedia

EastMedia

EastMedia to najbardziej rozpoznawalna w północno-wschodniej Polsce konferencja z zakresu nowych mediów, e-marketingu, mobile i social media. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się znani praktycy branżowi. Uczestnictwo w EastMedia to również niepowtarzalna szansa na zdobycie wielu cennych kontaktów biznesowych.

Kierujemy ją do osób zainteresowanych marketingiem, a w szczególności do przedstawicieli firm, które nieustannie poszukują sposobów na zdobycie nowych klientów oraz podniesienie efektywności dotarcia do nich, po to by maksymalizować wyniki biznesowe.


EastMedia to solidna dawka wiedzy z marketingu internetowego w łatwo przyswajalnej, skondensowanej formie. Cały dzień praktycznych prelekcji, warsztatów, spotkań. Niezależnie, czy już czujesz się specjalistą w dziedzinie marketingu, czy dopiero zaczynasz zdobywać doświadczenie – na EastMedia każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko to w nowoczesnych przestrzeniach Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. 


Konferencja odbywa się cyklicznie od 2015 roku. Do tej pory odbyły się 4 edycje: 


W poprzednich edycjach uczestniczyło łącznie ponad 850 osób. Gościliśmy 46 wyjątkowych prelegentów m.in.: Dagmarę Pakulską-Porembińską, Monikę Czaplicką z Wobuzz, Jakuba Cyrana z GO.PL, Andrzeja Ogonowskiego z SMSAPI, Piotra Pawlaka z Kinetise, Mikołaja Winkiela z Brand24, Michała Blaka z edrone.me, Sebastiana Sumę z Sempai, Macieja Ossowskiego z GetResponse, Anitę Kijankę z Come Creations Group, Wojciecha Biendzio z Bien Agencji.


Organizatorami pierwszych 4 edycji wydarzenia był Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz EastCamp Białystok. 


W 2022 r. po dłuższej przerwie związanej z pandemią BPN-T reaktywowało EastMedia, już jako samodzielny organizator. 


Zajrzyj na stronę eastmedia.com.pl i dowiedz się więcej!