Absolwent w Transferowni

Absolwent w Transferowni

Projekt realizowany we współpracy z firmą CEDC International. Skierowany jest do studentów i absolwentów, którzy pracują nad realnymi problemami biznesowymi zdobywając doświadczenie zawodowe.

Uczestnictwo w projekcie jest doskonałą szansą na zdobycie doświadczenia i zapoczątkowanie kariery zawodowej.


Studenci białostockich uczelni, podzieleni na 3-4 osobowe drużyny, zmagają się z zagadnieniami technologicznymi przygotowanymi przez ekspertów CEDC International. Jednocześnie rywalizują z pozostałymi grupami o wypracowanie najlepszego rozwiązania. Nad przebiegiem ich prac czuwają mentorzy (pracownicy naukowi) lub przedstawiciele firmy CEDC International.


Każdy student bierze udział w szkoleniach z zakresu kreatywności, networkingu, zarządzania czasem, efektywności lidera, metodologii design thinking, które są niezbędne do dalszej pracy.


Realizacja „wyzwań” odbywa się w Transferowni – przestrzeni zlokalizowanej w Inkubatorze Technologicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego lub w biurze i fabryce CEDC.


Nagrodami są płatne staże w CEDC, a także stypendia w kwocie 10.000 zł, które można wykorzystać na szkolenia, kursy, studia podyplomowe podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój osobisty.

Zobacz relację z finału III edycji projektu

=

Finał projektu "Absolwent w Transferowni III”

25/01/2018 08:14

24 stycznia 2018 roku w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbył się finał III edycji projektu „Absolwent w Transferowni - Komunikacja marki w architekturze”. Tym razem szansę na wygranie 10.000 złotych mieli studenci z Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.

więcej