Zaproszenie do udziału w Targach Hannover Messe

Zaproszenie do udziału w Targach Hannover Messe

31/01/2019 11:57 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego wraz z Klastrem Obróbki Metali zapraszają na największe w Europie Międzynarodowe Targi technologii, innowacji i automatyki - Hannover Messe 2019. 

HANNOVER MESSE to jedne z największych targów na świecie – powierzchnia targowa jest tak duża, że pomiędzy halami kursują autobusy, a liczba wystawców to co roku ponad 6.500 firm. Rokrocznie wśród 225 tysięcy odwiedzających znajdują się również firmy z Podlasia. 

Zasięg i tematyka targów jest ogromna. W ramach tej imprezy odbędą się targi specjalistyczne:

  • Industrial Automation - Automatyzacja Produkcji i Procesów oraz Systemy Automatyzacji;

  • Digital Factory - Zintegrowane Procesy Przemysłowe oraz Systemy Informatyczne

    i Telekomunikacyjne;

  • Energy - Wytwarzanie Energii Źródeł Konwencjonalnych i Odnawialnych, Zaopatrzenie w Energię oraz Przesył i Dystrybucja Energii;

  • Industrial Supply - Dostawy Materiałów do Produkcji oraz Komponentów i Systemów dla Przemysłów Pojazdów Mechanicznych, Maszynowego i Urządzeń Przemysłowych;

  • Research & Technology - Prace Badawczo-Rozwojowe i Transfer Technologii;

Targi Hannover Messe 2019 odbędą się w dniach 01-05 kwietnia 2019r. na terenie Hannover Exhibition.


Targi przyciągają firmy zainteresowane unowocześnianiem zakładów i linii produkcyjnych, wprowadzaniem rozwiązań z zakresu Industry 4.0, poszukujących nowości w zakresie automatyzacji czy energetyki. W misji mogą wziąć udział przedsiębiorcy z województwa podlaskiego zainteresowani taką tematyką i poszukujący partnerów w tym obszarze.