Warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży

Warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży

03/01/2017 13:01 przez Julita Pytel Aktualności

Programowanie to trzeci język, który powinno znać każde dziecko. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Podczas warsztatów przekonasz się na czym polega nauka programowania, jak wiele jest sposobów by rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie, a przede wszystkim, przedstawić programowanie w ciekawy, dostosowany do wieku i zainteresowań sposób.

Warsztaty będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych:

8-12 lat, POCZĄTEK PRZYGODY Z PROGRAMOWANIEM KODU 
Nauczysz się jak projektować i zbudować własną grę 3D, podobną do tych, które znamy z konsol takich jak Xbox czy Sony Playstation. Zapoznasz się z narzędziem Kodu, które dzięki intuicyjnemu, ikonograficznemu językowi programowania, jest nam to w stanie umożliwić!

Zapisy:
grupa 1 - godz. 10:00-11:30 (kliknij)
grupa 2 - godz. 12:00-13:30 (kliknij)
13-16 lat, WWW - JAK TO JEST ZROBIONE
Podczas kursu poznasz budowę tego z czym stykamy się niemalże na co dzień w Internecie – aplikacji i stron internetowych. Jeśli do tej pory słowa takie jak HTML, CSS, Javascript stanowiły dla Ciebie zagadkę – po zajęciach ulegnie to zmianie, a my wykorzystując gotowe moduły, niczym z klocków lego, spróbujemy wspólnymi siłami zbudować swoją pierwszą witrynę internetową!
Zapisy:
grupa 1 - godz. 10:00-11:30 (kliknij)
grupa 2 - godz. 12:00-13:30 (kliknij)

Podczas trwania warsztatów dla dzieci, zapraszamy chętnych rodziców na wykład pt. "Programowanie trzecim językiem obcym", który poprowadzi Marcin Zajkowski trener WOW School.

Zajęcia z programowania poprowadzą doświadczeni specjaliści z WOW SCHOOL, według autorskich programów, dostosowanych do różnych grup wiekowych i różnych poziomów.

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisanie dziecka jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie jego wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć lub nagrań video, w celach promocyjnych Organizatora. Zgoda ta obowiązuje zarówno na czas trwania warsztatów, jak i po ich zakończeniu.

Do zobaczenia 15 stycznia!

Miejsce: Centrum Technologiczne BPN-T, ul. Żurawia 71, Białystok
Data: 15.01.2017, niedziela