Warsztatowy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w BPN-T

Warsztatowy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w BPN-T

09/11/2022 15:18 przez Barbara Supińska Aktualności

Jak w pełni wykorzystać potencjał Google Analytics 4, jak lepiej poznać swojego Klienta, jak stworzyć model biznesowy swojego produktu lub usługi, czy jak zadbać o bezpieczeństwo cyfrowe swojej firmy - odpowiedzi na te pytania uzyskasz, uczestnicząc w warsztatach z cyklu Centroom Przedsiębiorczości organizowanych przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

W drugiej połowie listopada (14-20.11) odbędzie się 15 edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny po raz kolejny dołącza do tej inicjatywy. Tym razem przygotował cztery spotkania warsztatowe z cyklu Centroom Przedsiębiorczości, których celem jest pomoc m.in. w rozwinięciu własnej działalności gospodarczej.   


Inaugurujące szkolenie pt. „5 rzeczy, które GA4 zmieni w Twojej codziennej analizie danych” odbędzie się 16 listopada i poprowadzi je Anna Moczulska, założycielka i digital analyst w Moczulska Digital Analytics oraz Head of Digital Analytics Team w Artegence. Podczas szkolenia poznasz 5 funkcjonalności „nowego GA”, które na zawsze zmienią to, jak analizujesz dane o ruchu w Twoim serwisie. Dowiesz się o najważniejszych różnicach między Universal Analytics a GA4 oraz zobaczysz, jak wygląda interfejs nowej wersji narzędzia. Prowadząca zdradzi też kilka analitycznych tipów. 

5 rzeczy, które GA4 zmieni w Twojej codziennej analizie danych

ZAPISZ SIĘ! (koszt 49 zł)

22 listopada Grzegorz Powichrowski, Prezes Zarządu CPTI Sp. z o.o., będzie mówił o cyberbezpieczeństwie dla przedsiębiorców. Podczas szkolenia dowiesz się, w jaki sposób uchronić się przed atakami. Poznasz socjotechniki stosowane we włamaniach na konta oraz sposoby obrony przed nimi, a także skuteczny mechanizm zabezpieczenia kont pocztowych oraz społecznościowych przed ich przejęciem przez cyberprzestępców. Omówiony zostanie też temat związany z bezpiecznymi hasłami, czyli jak je tworzyć i jak je wszystkie zapamiętać.  

Cyberbezpieczeństwo dla przedsiębiorców

ZAPISZ SIĘ! (koszt 49 zł)

Na kolejnym spotkaniu pt. „Model biznesowy czyli nie taki diabeł straszny…”, które odbędzie się 24 listopada poznasz narzędzie Business Model Canvas. Bartłomiej Użyński i Damian Maciejewski z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego opowiedzą, jak w praktyce stosować model biznesowy, który wykorzystują startupy poszukujące skalowalnego i rentownego modelu biznesowego. Przy wsparciu trenerów stworzysz od zera własny model biznesowy.  

Model biznesowy czyli nie taki diabeł straszny…

ZAPISZ SIĘ! (koszt 49 zł)

Ostatnie spotkanie 30 listopada to warsztat pt. "Jak zrozumieć swojego Klienta?", który poprowadzi Marcin Nawrocki, brainstormer, expert Design Thinking, moderator procesów kreatywnych. Przedstawi on trzy narzędzia do lepszego poznania swego klienta (persona, mapa empatii oraz tzw. customer journey), za pomocą których stworzysz jego profile. Dzięki pracy zespołowej uzyskasz wsparcie od innych uczestników warsztatów.    

Jak zrozumieć swojego Klienta?

ZAPISZ SIĘ! (koszt 49 zł)

Każde ze szkoleń odbędzie się w godz. 16:30-18:30 w biurze coworkingowym Centroom, przy ul. Sienkiewicza 9, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny. Wstęp płatny w wysokości 49 zł za każdy warsztat.