Usługa projektowania makiet klikalnych

Usługa projektowania makiet klikalnych

14/03/2023 10:00 przez Barbara Supińska Aktualności

Masz pomysł na aplikację mobilną lub webową? Planujesz stworzyć stronę internetową dla swojego produktu bądź usługi, ale brak Ci umiejętności technicznych? Skorzystaj ze wsparcia ekspertów z BPN-T, którzy zaprojektują system informatyczny w postaci responsywnej szaty graficznej aplikacji/strony www na podstawie makiet.

Wielu aplikujących do projektu Hub of Talents 2 to osoby z pomysłem na aplikację mobilną/webową. Ponadto zdecydowana większość pomysłodawców do skutecznego prowadzenia działalności potrzebuje strony internetowej. Na początku warto zbudować prototyp, szkic takiego serwisu internetowego czy aplikacji. W ramach projektu pomysłodawcy mogą skorzystać ze wsparcia ekspertów z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, którzy zaprojektują system informatyczny w postaci responsywnej szaty graficznej aplikacji/strony www na podstawie makiet.

 

Usługa projektowania i prototypowania UI/UX stron internetowych i aplikacji mobilnych umożliwia tworzenie interaktywnych widoków przez Web Designera. Jest realizowana w programie Figma. W ramach usługi eksperci BPN-T we współpracy ze spółką tworzą makiety klikalne, które stanowią MVP startupu. Spółka w rezultacie otrzymuje zaprojektowany interfejs strony internetowej lub aplikacji mobilnej.  

Dlaczego warto skorzystać z usługi projektowania makiet klikalnych?

  • Makieta będzie zawierała układ i rozmieszczenie poszczególnych elementów oraz obrazowała ścieżkę działania strony/aplikacji.
  • To możliwość zweryfikowania, dopracowania i przedstawienia koncepcji w postaci klikanego projektu jeszcze przed etapem produkcji.
  • To oszczędność czasu i budżetu w porównaniu do zmian wprowadzanych na etapie programistycznym.
  • To pewność, że finalny produkt będzie zgodny z założoną koncepcją.
  • To bardziej dopracowany produkt i lepszy wizerunek produktu/usługi na rynku.   
Praca z ekspertami z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego nad usługą makiet klikalnych była przyjemnością. Dostaliśmy bardzo estetyczny produkt, zgodny z naszymi założeniami i to w krótkim czasie. To bardzo wartościowa usługa! – podkreśla Wiktor Wojczakowski, Co-Founder Genmatch.
Projekt aplikacji mobilnej stworzony przez ekspertów BPN-T dla startupu GENMATCH inkubowanego w Hub of Talents 2.

Projekt aplikacji mobilnej stworzony przez ekspertów BPN-T dla startupu GENMATCH inkubowanego w Hub of Talents 2.

Dowiedz się więcej:

📞 85 722 20 51

📧 bpnt@bpnt.bialystok.pl

Dowiedz się więcej

[Grafika nagłówkowa przedstawia dwóch mężczyzn rozrysowujących projekt aplikacji mobilnej na tablicy ściennej. Po lewej stronie znajduje się żółty pasek z napisem "Projektowanie makiet klikalnych". W prawym górnym rogu logotyp Hub of Talents 2. Na dole strony na białym pasku od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo BPN-T, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]