Usługa badania rynku

Usługa badania rynku

02/03/2023 11:34 przez Barbara Supińska Aktualności

Ponad 75 tys. zł. to wartość wyświadczonych usług specjalistycznych pn. "Badanie rynku", zrealizowanych przez specjalistów z Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, w ramach projektu Hub of Talents 2. Pomogliśmy blisko 20 startupom dokonać walidacji rynkowej ich pomysłu.

Badania realizujemy w modelu CAWI (Computer Assisted Web Interview), obejmując rynek polski. 


Badania rynkowe stanowią kluczową rolę w procesie planowania działań przedsiębiorstwa. Pomysły, co produkować, w jakiej formie oraz dla kogo, muszą opierać się na ocenie rynku oraz przewidywaniach dotyczących oczekiwań, potrzeb i finansowych możliwości potencjalnych odbiorców.

W ramach usługi ankieta może zawierać:

  • maksymalnie 45 pytań 
  • i być skierowana maks. do 250 respondentów. 

Eksperci z BPN-T we współpracy z daną spółką przygotowują ankietę oraz rozsyłają ją do wybranej grupy odbiorców. Spółka w rezultacie usługi otrzymuje bazę danych zawierającą zanonimizowane odpowiedzi wraz z raportem zawierającym wnioski w odniesieniu do zadanych pytań.


Usługa dotyczy produktów lub usług dedykowanych na rynek B2C. 


Dowiedz się więcej:

📞 85 722 20 51

📧 bpnt@bpnt.bialystok.pl

Dowiedz się więcej

[Grafika nagłówkowa przedstawia grupę pięciu młodych osób, siedzących wokół stolika, wpatrujących się w leżące kartki/dokumenty. Po lewej stronie znajduje się żółty pasek z napisem "Badanie rynku". W prawym górnym rogu logotyp Hub of Talents 2. Na dole strony na białym pasku od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo BPN-T, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]