Trwa nabór do programu Hub of Talents 2

Trwa nabór do programu Hub of Talents 2

09/03/2020 13:56 przez Katarzyna Rawska Aktualności

„Hub of Talents 2” to program, który wspiera osoby z pomysłem na innowacyjny produkt lub usługę. Białostocki Park naukowo-Technologiczny jest realizatorem projektu. 

Aby zgłosić się do Hub of Talents 2 nie musisz posiadać kilkunastostronicowego biznesplanu, skomplikowanych kalkulacji księgowych czy gotowego prototypu – wystarczy wypełnić wniosek online. Dzięki niemu wykwalifikowany zespół ekspertów określi realność zaproponowanych rozwiązań oraz przyszłą przydatność rynkową. 

Jakie wsparcie otrzymasz w programie?

W ramach projektu zrealizujesz indywidualny program inkubacji trwający maksymalnie 8 miesięcy. Otrzymasz wsparcie obejmujące dwa rodzaje usług: podstawowe oraz specjalistyczne. 


Usługi podstawowe polegają m.in. na zapewnieniu powierzchni do pracy, obsłudze prawnej, księgowej, a także marketingowej nowopowstałych spółek. 


Usługi specjalistyczne związane są z kolei ze specyficznymi potrzebami biznesowymi bądź technologicznymi poszczególnych startupów. Nie są one ograniczone zamkniętym katalogiem, w związku z czym, Twój startup może otrzymać indywidualne, dostosowane do swoich potrzeb usługi. Efektem procesu inkubacji powinien być prototyp lub model biznesowy przedsięwzięcia. 

Kto może zgłaszać się do programu?

Każdy z innowacyjnym pomysłem na produkt lub usługę, chętny do założenia działalności w Polsce Wschodniej. Nabór do ostatniego ósmego cyklu inkubacji do programu Hub of Talents 2 trwa do 31 października 2022 r. Skorzystaj z ostatniej szansy!

Jak wygląda dalsza ścieżka?

Po pozytywnej ocenie i zakwalifikowaniu się do programu, wspólnie z menedżerem inkubacji ustalicie najważniejsze potrzeby Twojej nowej firmy. Następnym krokiem będzie przyporządkowanie odpowiednich ekspertów i usług, dopasowanych do specyfiki startupu. Teraz już możesz zacząć działać i korzystać z szerokiego pakietu usług, w skład których wchodzą m.in. mentoring, pomoc w stworzeniu elementów identyfikacji korporacyjnej, obsługa księgowa, podatkowa i prawna.  

TUTAJ dowiesz się więcej o Platformie startowej Hub of Talents 2.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami mailowo (bpnt@bpnt.bialystok.pl) lub telefonicznie: (85 722 20 51).


Aby otrzymywać najnowsze informacje o projekcie polub fanpage „Hub of Talents 2” na Facebooku.