Szkolenie w BPN-T ze skutecznego video marketingu

Szkolenie w BPN-T ze skutecznego video marketingu

29/09/2017 10:37 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wraz z agencją Gold&Finch zapraszają na całodzienne szkolenie o wykorzystaniu video w promocji i sprzedaży, które odbędzie się 27 października 2017 roku w BPN-T. Poprowadzi je Karol Wyszyński z Los Videos – jeden z najskuteczniejszych specjalistów video marketingu w Polsce.

Co stanowi magiczny składnik sukcesu na YouTube? Jakimi prawami rządzi się „viral"? Jakie są najczęstsze błędy przy planowaniu i realizowaniu działań video? Wspólnie z Gold&Finch zapraszamy na pierwsze w Białymstoku intensywne szkolenie z jednej z najskuteczniejszych form komunikacji marketingowej i sprzedażowej: video online.   

Prowadzący 


Karol Wyszyński – CEO agencji Los Videos. Praktyk video marketingu, który ma na koncie szereg udokumentowanych sukcesów w kampaniach dla firm i organizacji. Wykładowca na studiach podyplomowych Politechniki Białostockiej na kierunku Marketing Internetowy. Prowadzi kanał „Szukam Pracy" (30 tys. subskrypcji, 1,6 mln wyświetleń). Manager twórców: GF Darwin i „Nauka. To lubię." 


Autor najpopularniejszych kampanii na polskim YT, m.in. kampanii świątecznej MALL.PL, która na FB dotarła do ponad 5 mln odbiorców oraz kampanii „TESTERZY JAKOŚCI", która w 48 godzin od publikacji znalazła się na 11. miejscu pod względem popularności (Karta „na Czasie").  

Czego dowiedzą się uczestnicy? 


 Podczas całodniowego, intensywnego szkolenia uczestnicy otrzymają: 


  •  najświeższą, praktyczną wiedzę o branży video online 
  •  odpowiedź na pytanie "ile to kosztuje" - i jak monetyzować video 
  •  poznają sprawdzone sposoby i narzędzia optymalizacji i dystrybucji contentu video, gotowe do wdrożenia w organizacji  

Kto może wziąć udział w szkoleniu? 


Szkolenie polecamy dla: 


  • Specjalistów marketingu / promocji - Dowiesz się, jak zarządzać contentem video i jaki wpływ videomarketing będzie miał na Twoją firmę .
  • Specjalistów e-commerce -  Dowiesz się, jak zintegrować video online z innymi narzędziami marketingowymi, a przy tym zwiększyć konwersję.
  • Początkujących twórców i „influencers wannabe" - Jeśli zastanawiasz się, jak wejść do świata influencerów, szukasz sławy lub pieniędzy – dowiesz się jakie warunki musisz spełnić.  


Gdzie i kiedy 


 27 października 2017 (piątek), godz. 9:00-17:00

 Białostocki Park Naukowo-Technologiczny (TRANSFEROWNIA), ul. Żurawia 71 


 Cena


 349 zł (cena earlybird ważna do 18.10.2017)  

Szkolenie w BPN-T z video marketingu

27/10/2017 09:00 - 17:00

Białostocki Park Naukowo -Technologiczny wraz z agencją Gold&Finch zapraszają 27 października 2017 roku na szkolenie ze skutecznego video marketingu. Szkolenie odbędzie się w BPN-T, a poprowadzi je Karol Wyszyński - praktyk video marketingu.

więcej

Link do rejestracji znajdziecie TUTAJ