Szkolenie online „Zmiany w obrocie towarowym po brexicie”

Szkolenie online „Zmiany w obrocie towarowym po brexicie”

08/02/2021 15:41 przez Michał Mikołaj Podbielski Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego serdecznie zaprasza podlaskich przedsiębiorców na szkolenie online pt. „Zmiany w obrocie towarowym po brexicie”, które odbędzie się 23 lutego 2021 r. (wtorek) w godzinach 10:00-12:30 za pośrednictwem Internetu.

Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych zawieraniem nowych lub obsługiwaniem obecnych transakcji w obrocie towarowym z Wielką Brytanią, w szczególności w zakresie spedycji, logistyki, zakupów, handlu i księgowości.


Szkolenie będzie obejmowało praktyczne problemy związane z handlem transgranicznym oraz najlepsze metody ich rozwiązania (dobre praktyki/case studies) polskich firm.


Szkolenie poprowadzi Grzegorz Przeździecki - Wiceprezes ds. Administracji i Relacji Zewnętrznych Zarządu Agencji Celnej Proste Cło sp. z o.o., wcześniej założyciel i współwłaściciel agencji celnych Terminus, Ka-Bro, Bunasta, agent celny z ponad 20-letnim stażem w branży TSL.


Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://pfrr.pl/szkolenie-online-zmiany-w-obrocie-towarowym-po-brexicie-23-02-2021r/