Szkolenia dla programistów w BPN-T z dofinansowaniem

Szkolenia dla programistów w BPN-T z dofinansowaniem

15/01/2018 08:30 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Masz doświadczenie w programowaniu i pragniesz dalej się rozwijać? Skorzystaj ze szkoleń organizowanych przez firmę Incepton przy współpracy z Białostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym i Naczelną Organizacją Techniczną w Białymstoku. Możesz uzyskać nawet do 100% dofinansowania z Unii Europejskiej!

Deep Learning / Big Data / Blockchain dla programistów to seria weekendowych szkoleń skupiających się na najnowszych technologiach z dziedziny IT. Jest to oferta dla osób mających doświadczenie w programowaniu, którym zależy na rozwijaniu swoich kompetencji.

 

 • Deep Learning jest podkategorią uczenia maszynowego i polega na tworzeniu sieci neuronowych, których zadaniem jest doskonalenie technik rozpoznawania mowy, klasyfikacji obrazów, wykrywania obiektów czy też opisywania zawartości dużych zbiorów danych.
 • Big Data to dane opisane przez 3V: volume, velocity, variety. Szybkie przetwarzanie ogromnej ilości różnorodnych danych wymaga zupełnie innego podejścia niż dotychczas stosowane.  
 • Blockchain rewolucjonizuje sposób zawierania, rozliczania i zapisywania transakcji. Jest podstawą działania kryptowalut takich jak bitcoin, ale może również być zastosowany w wielu innych dziedzinach.   

Programiści mają do wyboru 3 obszary tematyczne :


Deep Learning: 3 weekendowe szkolenia(w przypadku dużego zainteresowania, szkolenie zostanie rozszerzone o kolejne tematy): 
 • Podstawowe zagadnienia Machine Learning 
 • Zajęcia praktyczne z Deep Learning 
 • Biblioteka Keras - podstawy dla programistów 


Big Data : 5 weekendowych szkoleń: 

 • Kompleksowe wprowadzenie do Big Data cz. 1 
 • Kompleksowe wprowadzenie do Big Data cz. 2 
 • NoSQL w Big Data 
 • Big Data dla Data Scientists 
 • Big Data dla Administratorów 


Blockchain: 3 weekendowe spotkania:

 • Wprowadzenie do technologii blockchain 
 • Blockchain i bitcoin 
 • Technologia blockchain, praktyczne przykłady - podstawy dla programistów   

Terminy

Szkolenia odbędą się w pierwszym i drugim kwartale 2018. Zajęcia będą odbywały się w weekendy, w godzinach od 9:00 do 17:00. Dokładne terminy zostaną określone po zebraniu odpowiedniej liczby uczestników oraz zatwierdzeniu dofinansowania UE.

Koszt i dofinansowanie


Dla osób zamieszkujących w województwie podlaskim istnieje wiele programów refundacji kosztów szkoleń. Minimalny poziom refundacji to 50%, a maksymalny może sięgnąć nawet 100%. O dofinansowanie mogą starać się zarówno osoby pracujące w oparciu o umowę o pracę, jak i posiadające własną działalność gospodarczą.


Zainteresowanych zachęcamy do niezwłocznych zapisów, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowo o przyznaniu dofinansowania z Unii Europejskiej decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Cena jednego spotkania to 1490 zł. 

Zapisz się TUTAJ

Informacje ​​organizacyjne


Miejsce​​ szkoleń: Białostocki Park Naukowo Technologiczny, ul. Żurawia 71 Białystok 

Godziny: 09:00 - 17:00 

Catering: Zapewniona będzie kawa/herbata oraz obiad 

Zapisy: Rejestracja dostępna jest pod adresem: http://akademia.incepton.com/ 

Kontakt: Więcej informacji o szkoleniach oraz dofinansowaniu unijnym można uzyskać pod numerem: +48 519 073 096 lub pisząc na adres: akademia@incepton.com. 


Organizatorami Akademii Incepton jest firma Incepton Sp. z o.o., Białostocki Park Naukowo-Technologiczny oraz Naczelna Organizacja Techniczna - Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo –Technicznych.