Storytelling w firmie. Warsztaty w Centroom.

Storytelling w firmie. Warsztaty w Centroom.

04/01/2019 10:16 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Jak budować ciekawe opowieści, które sprzedają? Jakie techniki storytellingu wykorzystać w prezentacji swojej firmy oraz produktu? Dlaczego dobre gawędziarstwo sprawdza się w działaniach zarówno małych, jak i dużych firm? Odpowiedzi na powyższe pytania uzyskają osoby, które wezmą udział w styczniowym warsztacie w biurze coworkingowym Centroom w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. O storytellingu opowie Jakub Sosnowski, trener, pisarz, copywriter. Spotkanie odbędzie się 22 stycznia o godz. 16.30.

Spotkanie Opowieść i emocje – storytelling w firmie skierowane jest do właścicieli małych i średnich firm, osób pracujących w marketingu oraz rozpoczynających pracę jako eksperci od PR. W trakcie wydarzenia Jakub Sosnowski omówi najciekawsze przykłady wykorzystania opowieści w tekstach typu „O mnie”, „O nas” oraz „O firmie”.   
Napisanie dobrej opowieści, czyli takiej, która przyciągnie uwagę odbiorcy, wiąże się z koniecznością wprowadzenia do tekstu emocji. Uczestnicy dowiedzą się o roli i sposobach wywoływania u czytającego pozytywnych oraz negatywnych uczuć, a także pobawią się nimi podczas kreatywnego mini-warsztatu.


Spotkanie poprowadzi Jakub Sosnowski – białostocki przedsiębiorca, copywriter, wykładowca Warszawskiej Szkoły Reklamy i Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa, trener biznesu, twórca tekstów literackich i popularnonaukowych, bloger oraz twórca zajęć dla dzieci „Projektowanie gier planszowych i karcianych”. W swojej pracy zawodowej wykorzystuje moc storytellingu. Strony Jakuba Sosnowskiego: www.kubasosnowski.pl 
www.napisztekst.pl.  


Opowieść i emocje – storytelling w firmie będzie 19. spotkaniem w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Centroom to miejskie biuro coworkingowe, zarządzane przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.   

Zapisz się TUTAJ

Podsumowanie


Temat: Opowieść i emocje – storytelling w firmie 

Miejsce: Centroom, Sienkiewicza 9

Termin: 22 stycznia 2019, godz. 16.30-18.30 

Prowadzenie: Jakub Sosnowski, copywriter 

Cena: 29 zł

Patronem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest Białystok Online.

Patronem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest Białystok Online.