StoryPlanet.go w Hub of Talents 2

StoryPlanet.go w Hub of Talents 2

19/05/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

StoryPlanet.go to pierwszy na świecie marketplace turystyki fabularnej.

Zespół tworzy narzędzie, które da gotowy pomysł i plan zwiedzania, nawet w miejscach rzadko uczęszczanych, bez wysiłku, bez umawiania się z przewodnikiem lub korzystania z biura podróży, za to z dreszczykiem emocji, jakie dają elementy typowe dla gier mobilnych. Nieistotne jak dużo masz czasu w swoim lub obcym mieście, czy zwiedzasz rowerem, pieszo, a może tylko wirtualnie - w pobliżu każdej lokalizacji odnajdziesz trasy śladami swoich ulubionych postaci i wątków fabularnych.

   

Autorzy tras otrzymują wynagrodzenie za każde użycie ich szlaku przez turystę. Wzorcowe szlaki zostaną przygotowane przez profesjonalnych przewodników i fanów serii fabularnych.

  

W Uberze każdy może zostać kierowcą. W shutterstock.com każdy może zarabiać na swoich zdjęciach. W StoryPlanet każdy może zostać przewodnikiem turystycznym i zarabiać na swojej wiedzy – bez wychodzenia z domu.  

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup StoryPlanet.goPo lewej stronie napis: StoryPlanet.go.Po prawej stronie zdjęcie, które przedstawia zespół: cztery osoby siedzą przy stoliku i układają kolorowe elementy. Zespół składa się z dwóch kobiet i dwóch męzczyzn.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup StoryPlanet.go
Po lewej stronie napis: StoryPlanet.go.
Po prawej stronie zdjęcie, które przedstawia zespół: cztery osoby siedzą przy stoliku i układają kolorowe elementy. Zespół składa się z dwóch kobiet i dwóch męzczyzn.
[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]