Startupy z BPN-T w  finale CEE Released Polska!

Startupy z BPN-T w  finale CEE Released Polska!

22/06/2018 09:59 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności Z życia firm

21 czerwca 2018 roku startupy z BPN-T Elastic Cloud Solutions i Photon Entertainment wzięły udział w finale polskiej edycji programu CEE Released na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

CEE Released to międzynarodowy program dla szybko rozwijających się spółek, w którym partnerzy programu i aniołowie biznesu – przedsiębiorcy oraz top menedżerowie pomogą najlepszym firmom wyskalować swoją działalność. W przedsięwzięciu biorą udział spółki z 18 krajów Centralnej i Wschodniej Europy.

Celem organizowanego corocznie projektu CEE-Released jest poszukiwanie i eksponowanie, a także wspieranie najlepszych firm z Europy Środkowo-Wschodniej, które mogą być sklasyfikowane jako przedsiębiorstwa na wczesnym etapie rozwoju, reprezentujące różne sektory gospodarki i działające na rynkach lokalnych lub międzynarodowych.


Dwa startupy z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, Elastic Cloud Solutions oraz Photon Entertainment, znalazły się w gronie 15 najlepszych spółek, które mogły wystąpić przed gronem potencjalnych inwestorów i partnerów. Wezmą one również udział w programie rozwoju CEE Released, który pomoże im wdrożyć strategię dalszego rozwoju na rynkach zagranicznych.


Photon Entertainment został również wybrany jako jeden z 3 polskich startupów, aby reprezentować Polskę przed inwestorami w międzynarodowym finale CEE Released w Sofii.

W Polsce CEE-Released jest wspierany przez CobinAngels, wiodącą sieć Business Angel w Polsce. Patronat na polską edycją objęła Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.