Startup w przekroju - zanim wyruszysz w drogę

Startup w przekroju - zanim wyruszysz w drogę

05/11/2018 10:11 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Masz pomysł na startup i co dalej? Być może zastanawiasz się, od czego zacząć. Jak stworzyć zespół? Jak przejść przez formalności? Jak pozyskać inwestora? 13 listopada podczas warsztatów w Centroom, Radosław Wierzbicki rozjaśni wszelkie wątpliwości i w kompaktowy sposób przekaże wiedzę o zarządzaniu własną działalnością. Nasz prowadzący sam jest pomysłodawcą i twórcą kilku startupów.

Na 17. spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości zapraszamy nie tylko osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej, ale także wszystkich tych, którzy chcą poznać kwestie związane z funkcjonowaniem startupów. Jeżeli już posiadasz własny biznes bądź pracujesz w małej firmie warsztaty w coworku BPN-T z pewnością pomogą w uzyskaniu nowej perspektywy na codzienne obowiązki.


Czy dwie godziny warsztatów w Centroom będą w stanie przedstawić tak rozległy i skomplikowany problem, jakim jest prowadzenie własnego startupu? Na pewno jest to wystarczająco, aby poukładać najważniejsze obszary, znaleźć ryzyka, zbudować mapę potrzebnych działań i dowiedzieć się, gdzie szukać więcej informacji. 

Zapisz się TUTAJ

Tematy, jakie zostaną poruszone na warsztatach:

  • Od czego zacząć startup - kwestie kreatywne. 
  • Od czego zacząć startup - kwestie formalne.  
  • Jak dobrać ludzi.
  • Budowa produktu i jego walidacja. 
  • Jak zdobywać leady sprzedażowe.
  • Blaski i cienie inwestorów.
  • Proces inwestycyjny.
  • Umowy w startupie. 
  • RODO w startupie. 
  • Ważne wydarzenia i gdzie szukać informacji.

Cena: 29 zł 

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok 

Termin: 13.11.2018 r., godz. 17.00-19.00 

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny 

Prowadzący

Radosław Wierzbicki - założyciel FXManago (aplikacji dla firm do zarządzania pozycją walutową), FintechTrends (warszawskiego ecosystemu dla startupów finansowych) oraz Elefundi (aplikacji do dzielania się kosztami). Zanim rozpoczął działalność w świecie startupów, pracował przez ponad 6 lat w instytucjach finansowych w obszarze rynków walutowych i budowy strategii (mBank, Noble Securities, Citi Handlowy). Laureat Konkursu 50. Kreatywnych w biznesie wg magazynu Brief, Startup Brand Competition oraz Top Startup Polski Wschodniej. Prowadził szkolenia m.in. dla Agencji Rozwoju Przemysłu, Studyinn Foundation oraz w ramach współpracy z The Heart Warsaw.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal BialystokOnline.pl.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal BialystokOnline.pl.