StartUp Europe Awards 2017

StartUp Europe Awards 2017

08/11/2017 07:46 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Zapraszamy wszystkie startupy do zgłaszania się do konkursu StartUp Europe Awards 2017. StartUp Europe Awards (SEUA) to inicjatywa Komisji Europejskiej i Fundacji Finnova, wspierana przez m.in. przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. 

Aby zgłosić się do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy TUTAJ. Głosowanie on-line na najlepsze startupy potrwa do 30 listopada. Najlepszy startup z każdej kategorii przechodzi do głosowania międzynarodowego. Ogłoszenie wyników odbędzie się 1 grudnia 2017 roku.

Uczestnicy którzy przejdą do etapu głosowania międzynarodowego mogą liczyć na:

  • Wsparcie w rozwinięciu projektu, czyniąc go bardziej opłacalnym na poziomie europejskim, oferowanym przez StartUp Europe Accelerator przez Finnova.
  • Międzynarodową komunikację i możliwości medialne.

Zwycięzcy StartUp Europe Awards 2017 dodatkowo otrzymują:

  • Opłacony udział w ceremonii wręczenia nagród w Brukseli, wspieranej przez instytucje europejskie.
  • Program mentoringowy w Brukseli lub wirtualny (o funduszach europejskich, szkolenie, widoczność, lobbing itp.).

Aby wziąć udział w konkursie startup musi posiadać siedzibę lub oddział na terenie Polski. W konkursie mogą uczestniczyć wszystkie startupy na różnym etapie rozwoju, ale które istnieją na rynku nie dłużej niż 5 lat. 


Zapraszamy do udziału wszystkie startupy którzy chcą zaistnieć na arenie międzynarodowej i widzą w tym swój potencjał rozwoju. W każdej z kategorii istnieją pewne wymagania, które zgłaszany startup powinien spełniać aby przypisać go do danej grupy projektów. Przed wybraniem grupy zapoznaj się z wytycznymi dla danej kategorii, którą jesteś zainteresowany.


Kontakt do organizatorów: 

Fundacja Pracy Narodów,

Telefon : 665 691 673

E-mail: info@fwn.org.pl

Więcej informacji o konkursie i formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ