Start-up Challenge 2020

Start-up Challenge 2020

25/06/2020 14:30 przez Katarzyna Rawska Aktualności

W trakcie European Tech and Start-up Days po raz piąty wyłonieni zostaną zwycięzcy konkursu Start-up Challenge.

W 2019 roku do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba blisko 300 start-upów z kilku kontynentów. Do grona 100 firm, które miały możliwość zaprezentowania się w Start-up Alley European Start-up Days, wybrane zostały pomysły z Białorusi, Niemiec, Polski (najwięcej), Węgier, Wielkiej Brytanii oraz USA. Były wśród nich pomysły na biznes obejmujące np. roboty softwarowe, chatboty – w tym np. dające wsparcie osobom z problemami takimi jak uzależnienia, rozwiązania wykorzystujące drony, rzeczywistość rozszerzoną, uczenie maszynowe, narzędzia do automatycznej analizy danych, infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych, rozwiązania z obszaru medycyny, aplikacja nawigująca osoby niewidome i niedowidzące, rozwiązania, które będą umożliwiały ludziom przebywanie w atmosferze wolnej od smogu, urządzenia solarne i wiele innych.

European Start-up Days to motor napędowy dla start-upów wchodzących na rynek. Jako finaliści konkursu mieliśmy okazję pokazać nasz produkt setkom osób, zaprezentować się na start-upowej scenie, a także skonfrontować Umownik z potrzebami dużego biznesu. Dzisiaj jesteśmy już dwa kroki dalej: zwiększyła się nasza sieć kontaktów, rozpoznawalność ale przede wszystkim świadomość, że tworzenie, negocjowanie i zawieranie umów online jest już możliwe – mówi Bartłomiej Majchrzak ze start-upu Umownik.

Co daje udział w Start-up Challenge?

European Start-up Days stało się jednym z najciekawszych wydarzeń łączących innowacyjny biznes z przedsiębiorcami, inwestorami i ekspertami będącymi uczestnikami Europejskiego Kongresu Gospodarczego. To jedyna taka okazja, aby pozyskać inwestora, partnera biznesowego spośród tysięcy przedsiębiorców z kapitałem, gotowych inwestować w innowacyjne pomysły, mieć swoje 5 minut w mediach i wyróżnić się w social mediach.

Pierwszym krokiem do sukcesu, jest wypełnienie formularza. Pamiętaj o zasadach konkursowych: firma nie może funkcjonować na rynku dłużej niż 5 lat, a na swoim koncie powinna posiadać innowacyjny produkt, technologię, model biznesowy lub zoptymalizowany istniejący proces w jednej z 6 kategorii branżowych konkursu.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lipca 2020 r.