Spotkanie „Bariery rozwoju mediacji w sprawach gospodarczych”

Spotkanie „Bariery rozwoju mediacji w sprawach gospodarczych”

29/01/2019 11:59 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Podlaskie Centrum Arbitrażu i Mediacji (PCAM) działające przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku, ul. Antoniukowska 7 ma przyjemność zaprosić sędziów, prokuratorów, przedsiębiorców, mediatorów oraz absolwentów studiów kierunkowych (prawniczych) na bezpłatny panel dyskusyjny na temat: „Bariery rozwoju mediacji w sprawach gospodarczych”.

Celem panelu jest dyskusja na temat barier rozwoju mediacji gospodarczych oraz wypracowanie konstruktywnych wniosków dotyczących wdrożenia skutecznej procedury alternatywnego rozwiązywania sporów.


Spotkanie odbędzie się w dniu 1 marca 2019r. (piątek) o godz. 9.00 w siedzibie Izby Przemysłowo–Handlowej w Białymstoku, przy ul. Antoniukowskiej 7. Dla celów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu pod nr tel. 85 6525645 lub e-mail:biuro@iph.bialystok.pl


Osobom, które się nie zakwalifikują z powodu braku miejsc w pierwszym terminie proponujemy udział w drugim terminie tj. 7.03.2019 r. (czwartek) godz. 9.00 w siedzibie Izby Przemysłowo–Handlowej w Białymstoku, przy ul. Antoniukowskiej 7.