Spotkania informacyjne: zamień pomysł w dochodowy biznes

Spotkania informacyjne: zamień pomysł w dochodowy biznes

24/03/2021 08:42 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Masz pomysł na innowacyjny biznes? Chcesz wejść na rynek ze swoim produktem lub usługą? Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na cykl pięciu spotkań informacyjnych poświęconych omówieniu procesu zakładania startupu. Oprócz organizatorów wezmą w nich udział przedstawiciele Platform Startowych oraz firm, które przeszły proces inkubacji. 

Platformy startowe to kompleksowy program wsparcia dla osób, które mają pomysł na innowacyjny biznes i chcą założyć go w Polsce Wschodniej. Program ma za zadanie pomóc w wypracowaniu rentownego modelu biznesowego. Od czego należy zacząć? Pierwszym krokiem jest prezentacja pomysłu ekspertom z wybranej Platformy. Po pozytywnej ocenie projektu rozpoczyna się proces inkubacji. Kiedy start-up jest gotowy do wejścia na rynek może ubiegać się o dofinansowania. Konkurs Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej przewiduje bezzwrotne dotacje w wysokości nawet 1 mln zł!


W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprezentują założenia konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej i odpowiedzą na pytania uczestników. Przedstawiciel Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego omówi czym jest inkubacja, na jakie wsparcie można liczyć oraz jak wybrać odpowiednią platformę dla swojego pomysłu. Swoje doświadczenia z inkubacji na Platformach startowych przedstawi przedstawiciel staru-upu, który przeszedł cały proces.

Terminy spotkań

  • 26 marca 2021 r. - Wschodni Akcelerator Biznesu
  • 30 marca2021 r. -  Wschodni Akcelerator Biznesu
  • 8 kwietnia 2021 r. - Unicorn Hub
  • 9 kwietnia 2021 r. - Hub of Talent 2
  • 20 kwietnia 2021 r. - Startup Heroes

[Na grafice nagłówkowej z lewej strony znajduje się komiksowa postać męzczyzny, za nim biurko z której startuje rakieta.

Na grafice napisy:

Zamień pomysł w dochodowy biznes przy wsparciu Platform Startowych.

26.03.2021 r., Rzeszów (online)

30.03.2021 r., Kielce (online)

08.04.2021 r., Lublin (online)

09.04.2021 r., Białystok (online)

20.04.2021 r., Olsztyn (online)


[Na dole strony od lewej do prawej:

logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia

flaga Rzeczypospolitej Polski

logo Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]