SingularityU Poland Global Impact Challenge w Polsce!

SingularityU Poland Global Impact Challenge w Polsce!

12/04/2018 07:45 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Ruszyły zapisy do pierwszej polskiej edycji SingularityU Poland Global Impact Challenge – konkursu, który wyłoni najbardziej innowacyjne pomysły w naszym kraju. Przed uczestnikami niezwykle ambitne zadanie – zaprezentować startup lub prototyp, który pozytywnie wpłynie na życie miliarda ludzi w ciągu dekady.

Stworzenie technologii znanej z filmu „Avatar”, wykorzystanie sztucznej inteligencji do przeciwdziałania epidemii czy zastosowanie w satelitach sieci mikroczujników badających stan środowiska – Global Impact Challenge przyciąga do siebie wszystkich tych, którzy chcą zmieniać świat na lepsze.


Polska już dziś może pochwalić się dwoma laureatami Global Impact Challenge: Łukasz Młodyszewski (Nightly) i Paweł Jarmołkowicz (Harimata). Obydwaj zwyciężyli węgierskie edycje konkursu odpowiednio w 2015 i 2014 roku.


Zgłoszenia na SingularityU Poland Global Impact Challenge potrwają od 15 marca do 26 kwietnia. Finał, na który zostanie zaproszonych maksymalnie 10 zespołów odbędzie się 24 i 25 maja w Warszawie. Oprócz finalnych pomysłów, gościom zaprezentowane zostaną wybrane zwycięskie projekty z lat ubiegłych z różnych stron świata, a na scenie wystąpią globalni eksperci z obszaru technologii, w tym: Gilad Gome, Emily Hicks, Supreet Singh Manchanda i Marta Ghiglioni.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 kwietnia.

Wypełnij formularz TUTAJ

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ

Aby wziąć udział w konkursie musisz:

  • być rezydentem i obywatelem Polski,
  • posiadać co najmniej 21 lat,
  • biegle mówić i pisać w języku angielskim,
  • mieć możliwość wzięcia udziału w „Incubator program” od 3.09.2018 do 19.10.2018,
  • mieć możliwość wzięcia udziału w finale Global Impact Challenge 24.05.2018 w Warszawie.

Kto powinien aplikować?

Organizator zaprasza szczególnie utalentowanych naukowców, inżynierów, start-upowców i przedsiębiorców.

Nagroda

Laureat otrzyma  stypendium na intensywny 10-tygodniowy program inkubacyjny SU Ventures Incubator Program. Większość tego czasu (50 dni) spędzi w siedzibie Singularity University w NASA Research Park w Dolinie Krzemowej. Tam, w otoczeniu najlepszych menedżerów i mentorów z takich firm jak SpaceX, Google, IBM czy Boeing, dowie się jak zrealizować swój pomysł i rozbudować go na skalę globalną.

Kontakt do organizatora


Fundacja Digital University

22-828 02 25

fundacja@digitaluniversity.pl