Seminarium o umowach handlowych w Białymstoku

Seminarium o umowach handlowych w Białymstoku

05/11/2018 13:05 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, zaprasza na szkolenie: „Umowy handlowe w międzynarodowym obrocie gospodarczym – zawieranie i zabezpieczanie”, które odbędzie się 14 listopada 2018 r. (środa), o godz. 9:00 w Białymstoku w Hotelu Silver, ul. Mikołaja Kopernika 97.

Seminarium ma na celu krok po kroku przeprowadzić Uczestników przez proces poprawnego sporządzania umów w międzynarodowym obrocie gospodarczym, ich zabezpieczenia i wykonania. Na seminarium zostaną zaprezentowane wzory klauzul umownych oraz analiza wybranych przypadków. Ponadto seminarium będzie połączone z dyskusją, sesją pytań i odpowiedzi oraz rozwiązaniem praktycznych problemów w oparciu o konkretne stany faktyczne.  

Spotkanie poprowadzi Pani Monika Drab-Grotowska – jest radcą prawnym od 2004 roku, wspólnikiem w Kancelarii Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler, Prezesem Zarządu spółki doradczej z zakresu prawa żywnościowego IGI Food Consulting. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako prawnik w Departamencie Domów Maklerskich Komisji Papierów Wartościowych i Giełd – obecnej Komisji Nadzoru Finansowego (1998 r.-2001 r.), a także będąc zastępcą Dyrektora Zespołu Kontroli Wewnętrznej i Finansowej w Agencji Prywatyzacji (2001 r.-2002 r.), jak również zasiadając w radach nadzorczych spółek prawa handlowego, takich jak: „Daewoo Engineering & Construction Poland Sp. z o. o.” siedzibą w Warszawie, „Pilmet S.A.” z siedzibą we Wrocławiu „Huta Szkła Ujście S.A.” z siedzibą w Ujściu a także zarządzając spółką inwestycyjną. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej firm, specjalizuje się w prawie pracy, prawie cywilnym oraz szeroko pojętym prawie gospodarczym, reprezentuje strony w postępowaniach sądowych.


W lutym 2001 r. ukazała się książka, której jest współautorką, zatytułowana „Papiery wartościowe i prawa pochodne – aspekty prawne i rachunkowe”. Uczestniczyła kompleksowo w restrukturyzacji pracowniczej m.in. takich grup jak Sara Lee Household and Body Care Poland Sp. z o. o., ABG Spółka Akcyjna, Sygnity Spółka Akcyjna, Wincor Nixdorf (Polska) Sp. z o.o. i wielu innych, a także podmiotów leczniczych takich jak Szpital w Skarżysku – Kamiennej oraz Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Rejestracja

Prosimy o potwierdzenie przybycia na spotkanie do 12 listopada 2018 r. za pomocą formularza rejestracyjnego on-line dostępnego na stronie https://pfrr.pl/seminarium-w-bialymstoku-umowy-handlowe-w-miedzynarodowym-obrocie-gospodarczym/

Kontakt do organizatorów

Karolina Oblacewicz

Tel. +48 515 826 333

E-mail: oblacewicz@pfrr.pl