SCHEDDY w Hub of Talents 2

SCHEDDY w Hub of Talents 2

23/11/2020 11:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

W ramach Hub of Talents 2 zespół Scheddy rozwija narzędzie B2B automatyzujące jeden z kluczowych elementów procesu biznesowego każdej organizacji, jakim jest zatrudnianie pracowników. Działanie platformy opiera się na kalendarzu, który zbiera i generuje listę terminów, wśród których kandydat wybiera dogodną datę dla siebie, a następnie samodzielnie umawia się na spotkanie. Nie jest przy tym wymagany kontakt telefoniczny czy wymiana wielu e-maili - rozmowę można umówić, odwołać lub przełożyć korzystając z jednego linku.

Narzędzie wpisuje się w trend automatyzacji procesów biznesowych w obszarze HR. Platforma oparta jest na rozwiązaniu SaaS, które gwarantuje łatwość wdrożenia w każdej organizacji. Scheddy zaoszczędzi czas rekruterom, ograniczając ich prace administracyjne związane ze zorganizowaniem spotkania do minimum. Dodatkowo, poprawi doświadczenia i wrażenia kandydatów wyniesione z procesu rekrutacyjnego (ang. „Candidate Experience”), które z kolei wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku organizacji jako pracodawcy.

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup SCHEDDY.


Po lewej stronie napisy: SCHEDDY

Schedule your job interview.

Pod spodem logo Platform Startowych Hub of Talents 2.


Po prawej stronie obraz przedstawiający 5 osób siedzących na krzesłach w poczekalni. Po lewej 3 mężczyzn, po prawej 2 kobiety. Osoba po lewej stornie pracuje na laptopie, następna rozmawia przez telefon, osoba w środku czyta notatki, osoba po prawej stronie od osoby na środku uśmiecha się i patrzy w kamerę, osoba po samej prawej stronie czyta coś na telefonie komórkowym.]


[Na dole strony od lewej do prawej:

logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia

flaga Rzeczypospolitej Polski

logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego

flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]