Ruszyła promocja “2 w 1” w Centroom

Ruszyła promocja “2 w 1” w Centroom

08/09/2017 14:46 przez Barbara Supińska Aktualności

Współpraca się opłaca! Przyjdź do naszego biura coworkingowego Centroom ze znajomym, zapłacicie po połowie za 30-dniowe pakiety. Z promocją “2 w 1” startujemy 11 września. Potrwa ona do końca listopada.

Zachęcamy do wspólnego przyjścia i wynajęcia biurek w promocyjnej. „2 w 1. Współpraca się opłaca!”. Takie jest hasło naszej nowej akcji, która ma na celu zachęcić obecnych i przyszłych coworkerów do zabrania ze sobą do biura tej drugiej osoby. Dzięki temu nowi ludzie dowiadują się o możliwości pracy w biurze typu cowork i to z ust kolegi lub koleżanki. A taka rekomendacja jest najważniejsza. Dwie osoby podzielą między sobą koszt miesięcznego pakietu 250 zł netto na pół, płacąc 125 zł netto każdy. Warunkiem jest to, aby co najmniej jedna z dwóch zgłaszających się osób prowadziła firmę i nigdy wcześniej nie korzystała z usług Centroom.

W Centroom pracują różne osoby, niektóre już kilka lat. Chcemy zachęcić kolejnych ludzi do przetestowania przestrzeni wspólnej pracy, przekonania się o korzyściach przeniesienia się z domu do biura coworkingowego. A tych jest niewątpliwie wiele. – przekonuje Ewelina Lewkowicz-Żmojda, koordynator biura.

Jak skorzystać z promocji 2 w 1?

Trzeba przyjść do Centroom z tą drugą osobą do pary, podpisać 30-dniową umowę w tym samym czasie i można zaczynać pracę. Wszelkie informacje pod numerem tel. 533 553 204 lub mailowo: kontakt@centroom.co


Regulamin promocji dostępny jest poniżej.

Pliki do pobrania

  • Regulamin_promocji-na-pakiety-Centroom--2-w-1.pdf