Rozwijaj swój biznes globalnie w Centroom

Rozwijaj swój biznes globalnie w Centroom

09/04/2019 11:21 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Niezależnie od tego, czy stawiasz ze swoją firmą pierwsze kroki w internecie, czy sprzedajesz już swoje produkty za granicę, przyda Ci się dodatkowa wiedza o narzędziach wspierających ekspansję na swiatowe rynki. Podczas spotkania organizowanego 23 kwietnia o godz. 16.30 w biurze coworkingowym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego Centroom, specjalista z Google Internetowe Rewolucje dla firm przedstawi korzyści związane z przystąpieniem do programu Google oraz opowie o najważniejszych narzędziach do wykorzystania od zaraz. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. 

Coraz więcej firm chce zdobywać rynki międzynarodowe. Polacy mają świeże pomysły, są pracowici i pełni wiary w swoje możliwości w biznesie. Sama wiara to jednak za mało, ważne są też narzędzia i dobra orientacja w rynku. Jak zbadać zachowania konsumentów poza granicami naszego kraju? Gdzie poszukiwać trendów, by się zainspirować i dobrze trafić z pomysłem? 

Zapisz się TUTAJ

Spotkanie jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona!

Narzędzia, które dają przedsiębiorcom wiedzę o ich klientach

Spotkanie w Centroom poprowadzi Piotr Sak, doradca merytoryczny Google Internetowe Rewolucje, który przedstawi narzędzia ułatwiające obserwację i prognozowanie trendów oraz przewidywanie zachowań konsumentów: 


  • Google Market Finder – wskazuje wyszukiwania za granicą; 
  • Consumer Barometer – pomaga zrozumieć zachowania zakupowe użytkowników na całym świecie; 
  • Google Trends - zbiera informacje o trendach w wyszukiwaniach użytkowników. 

Prowadzący spotkanie opowie również uczestnikom o korzyściach z zapisania się do programu Google Internetowe Rewolucje dla firm. Mogą oni liczyć na bezpłatne, trzymiesięczne indywidualne wsparcie w zakresie rozwoju biznesu w internecie oraz rozszerzenia działalności na rynkach zagranicznych. Doradcy programu pomogą w analizie potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych, zdefiniowaniu dedykowanego planu ekspansji zagranicznej firmy czy optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych. 

Podsumowane

Link do zapisów: http://bit.ly/2VwFlFt 

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok 

Termin: 23 kwietnia, godz. 16.30-18.30 

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny 

Patronat medialny: Bialystokonline.pl