Publy w Hub of Talents 2

Publy w Hub of Talents 2

02/11/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Publy to innowacyjny system umożliwiający dotarcie z lokalną, spersonalizowaną reklamą cyfrową na urządzenia klasy Point of Sale, takie jak nowoczesne terminale płatnicze.

Publy pozwoli na połączenie profilu klienta bazującego na modelach behawioralnych (min. Big Data) oraz śladzie cyfrowym klientów z treścią przekazu marketingowego. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom bazującym na Machine Learning i Data Science reklamy lokalnych usług (lub produktów) będą prezentowane właściwym odbiorcom przebywającym na terenie ich świadczenia na nośnikach dotąd nie używanych w kontekście marketingu - w szczególności na nowoczesnych terminalach płatniczych podczas dokonywania transakcji płatniczej (a docelowo także ekranach w salach konferencyjnych zainstalowanych np. w biurowcach). Dodatkową innowacją będzie możliwość definiowania rabatów dla klientów, do których dotrze przekaz marketingowy.


Publy jest młodą i dynamiczną firmą, której zgrany zespół posiada bogate doświadczenie w takich branżach jak ICT, finanse oraz software delivery. Jesteśmy zespołem specjalistów z pasją do nowych technologii.

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup PublyPo prawej stronie zielono-niebieski napis: PublyPo lewej stronie grafika przedstawiająca rysunkowe postacie korzystające z różnych ekranów.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup Publy
Po prawej stronie zielono-niebieski napis: Publy

Po lewej stronie grafika przedstawiająca rysunkowe postacie korzystające z różnych ekranów.

[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]