Przewaga konkurencyjna dzięki kulturze organizacyjnej - warsztaty w Centroom

Przewaga konkurencyjna dzięki kulturze organizacyjnej - warsztaty w Centroom

11/02/2019 08:46 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Każda firma wyznaje własne wartości i ma różne cele. Warto jednak znać pewne reguły, które powinny stosować wszystkie przedsiębiorstwa, aby zdobyć przewagę konkurencyjną. I o tych regułach będzie traktowało 20. spotkanie w Centroom, organizowane 26 lutego przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. Poprowadzi je Lechosław Chalecki - doświadczony trener biznesu, twórca Szkoły Inspiracji.

Czym jest kultura organizacyjna firmy i jak ją stworzyć? Niektórzy twierdzą, że kultura organizacyjna jest tak samo ważna jak strategia. Tworzy DNA marki. 

Termin „kultura organizacyjna” zdobył popularność w latach 80. XX wieku. Od tamtego czasu zagadnienie to przykuwało zainteresowanie przedsiębiorców, managerów, jak i badaczy.


Po co firmie kultura organizacyjna? Dzięki temu łatwiej jest zrozumieć filozofię działania, misję firmy. Kultura pomaga przenieść wyznawane wartości na codzienne funkcjonowanie. Integruje pracowników wokół misji. Przekazuje wzorce zachowań. Dzięki niej firma wyróżnia się na tle konkurencji i odnotowuje większe zyski. 

Zapisz się TUTAJ

Nie warto zwlekać, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Podczas dwugodzinnego spotkania w Centroom, Lechosław Chalecki wskaże korzyści z posiadania kultury organizacyjnej. Uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • Dlaczego kultura organizacyjna to wyróżnik, którego nie skopiuje konkurencja.
  • Jak budować kulturę, dzięki której klienci wybiorą Twoje produkty i usługi.
  • Od czego zacząć tworzenie kultury organizacyjnej.

Podsumowanie

Termin: 26.02.2019 r., godz. 17.00

Prowadzenie: Lechosław Chalecki

Temat: „Przewaga konkurencyjna dzięki kulturze organizacyjnej”

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok

Patronat medialny: BiałystokOnline.pl