PRINTED STORIES w Hub of Talents 2

PRINTED STORIES w Hub of Talents 2

28/05/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Printed Stories to innowacyjny system tapet i naklejek sensorycznych, który powstał poprzez połączenie istniejącej technologii i wiedzy czyli tapet i naklejek z zabawkami sensorycznymi.

Tapety i naklejki sensoryczne stworzone na zasadzie tradycyjnych zabawek sensorycznych - wypustki, rowki, faktury, ale dedykowane do przyklejania na ścianę i meble. Produkty zmieniają przestrzeń, w której znajduje się dziecko, w bajkowy świat, którego ściany i podłoga są integralną częścią zachęcającą dziecko do nauki wstawania i rozwoju sensorycznego. 


Rodzic z dzieckiem sam zdecyduje, gdzie naklei bohaterów bajki na specjalnie zaprojektowaną tapetę. Atrakcyjność produktu podnoszą ilustratorzy tworzący bajki dla dzieci. Nasz produkt zapewni dziecku dodatkowe bodźce stymulujące, zachęci dziecko do wstawania i eksplorowania świata zilustrowanego na ścianie.

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup PRINTED STORIESPo lewej stronie napis: PRINTED STORIES. Po prawej stronie grafika przedstawiająca dziecięcy pokój z naklejkami na ścianie.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup PRINTED STORIES
Po lewej stronie napis: PRINTED STORIES. Po prawej stronie grafika przedstawiająca dziecięcy pokój z naklejkami na ścianie.
[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]