Poznaj BPN-T w ramach DOFE 2019

Poznaj BPN-T w ramach DOFE 2019

24/04/2019 11:31 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 to ogólnopolska akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów Funduszy Europejskich, którzy corocznie udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć. Mieszkańcy regionu już po raz 4. będą mieli okazję zwiedzić niedostępne na co dzień przestrzenie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz wziąć udział w warsztatach i wydarzeniach.

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny otworzy swoje drzwi dla wszystkich zwiedzających 10 maja (piątek) 2019 roku. Wszystkie wydarzenia są darmowe, decyduje kolejność zgłoszeń.  

Odkrywanie Transferowni z Photonem

Wydarzenie będzie miało formę warsztatów, podczas których dzieci zapoznają się z sympatycznym robotem, sterowanym za pomocą aplikacji mobilnej. Najmłodsi postawią swoje pierwsze kroki w świecie programowania, ucząc się kodowania i logicznego myślenia. 


Spotkanie odbędzie się w Transferowni – kreatywnej przestrzeni Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, 10 maja 2019 w godz. 10 – 11.30. 


Do udziału w zabawie zapraszamy dzieci w przedziale 8-12 lat.


Zapisy:

Odkrywanie Transferowni z Photonem

10/05/2019 10:00 - 11:30

Podczas wydarzenia najmłodsi zostaną wprowadzeni w świat nowoczesnych technologii - będą mieli okazję zobaczyć na co dzień niedostępne przestrzenie BPN-T i poznać Photona – pierwszego na świecie interaktywnego robota, który uczy programowania i rozwija się razem z dzieckiem. Dla sympatycznego robota występy przed publicznością to nie żadna nowość - zdążył już m.in. zachwycić księcia Williama i księżną Kate podczas ich wizyty w Polsce w 2017 roku.

więcej

Wizyta w laboratoriach BPN-T

Podczas wizyty uczestnicy będą mogli zwiedzić 3 unikalne laboratoria zlokalizowane w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym:


  • Laboratorium Obrazowania Molekularnego,
  • Prototypownię 3D,
  • Laboratorium Badania Kompatybilności Elektromagnetycznej.


Wizyta rozpocznie się 10 maja 2019 r. w Transferowni Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego o godzinie 12.00.   


Zapisy:

Wizyta w laboratoriach BPN-T

10/05/2019 12:00 - 13:30

Dni Otwarte Funduszy Europejskich pozwalają na odwiedziny miejsc nie dostępnych na co dzień. W BPN-T zwiedzający będą mogli zobaczyć innowacyjne laboratoria naukowe oraz poznać ofertę instytucji.

więcej

Warsztat w biurze coworkingowym Centroom

Spotkanie zainspiruje Cię do wykorzystania Strategii Błękitnego Oceanu (Blue Ocean Strategy) w kreowaniu własnego biznesu. Jak poszukiwać innowacji wartości? Jak tworzyć nowe kierunki rozwoju, rozumiejąc co jest wartością dla naszego klienta?


Warsztat poprowadzi Justyna Kasjaniuk. Spotkanie odbędzie się w biurze coworkingowym Centroom przy ulicy Sienkiewicza 9, 13 maja 2019, w godz. 14 – 16.00. 


Zapisy: