Ogólnopolski raport na temat wyzwań HRowych

Ogólnopolski raport na temat wyzwań HRowych

02/02/2021 10:17 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Trwa kompleksowe badanie na temat wyzwań HRowych wśród startupów i szybkorozwijających się firm technologicznych. Inicjatywa posłuży stworzeniu bezpłatnegoraportu ukazującego problemy, z jakimi borykają się startupy w obszarzeinterpersonalnym, do jakich należą wyzwania budowania zespołu, motywowania pracowników, a także rozwoju liderów. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny jest Partnerem badania.

W badaniu mogą wziąć udział startupy i firmy technologiczne z każdego sektora i na każdym etapie rozwoju. Celem inicjatywy jest zbudowanie świadomości ekosystemu startupowego w Polsce oraz zidentyfikowanie z jakimi wyzwaniami HRowymi muszą się mierzyć założyciele i managerowie szybkorozwijających się firm. Pomysłodawcy badania mają nadzieję, że opracowywana publikacja pozwoli uniknąć obecnym i przyszłym startupom problemów w organizacji. Każdy może stać się częścią raportu i wesprzeć rozwój społeczności startupowej, wystarczy poświęcić pięć minut na wypełnienie krótkiego i anonimowego formularza.

Formularz badania

Badanie można wypełnić do 15 lutego 2021 roku

[Grafika nagłówkowa przedstawia niebieskiego jednorożca wygenerowanego w stylu sieci neuronowych. 

Na grafice napisy:


Po lewej stronie;

Badanie wyzwań HR w startupach i rozwijających się firmach technologicznych.


Po prawej stronie:

hrhints

Rozwijaj się z nami.

Polski ekosystem startupowy.

Weź udział w badaniu.


Poniżej wymienieni partnerzy:


Patronat medialny: Mam Startup, Magazyn Rekruter oraz 300Gospodarka. 


Partnerzy: Startup Poland, HubHub, Krakowski Park Technologiczny, Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Scaleup Champions, #OMGKRK, IT-Leaders, Reaktor X, Fundacja Kraków Miastem Startupów oraz Inkubator Starter.]