Odkryj tajniki sukcesu w mediach społecznościowych - warsztaty w Centroom

Odkryj tajniki sukcesu w mediach społecznościowych - warsztaty w Centroom

25/08/2023 12:29 przez Barbara Supińska Aktualności

Chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie komunikacji online i zbudować silną markę w sieci? Przyjdź 6 września do biura coworkingowego Centroom na warsztaty, a dowiesz się, jak wykorzystać potencjał różnych platform społecznościowych i jak wyróżnić się na tle konkurencji.

W zatłoczonym świecie mediów społecznościowych nie jest łatwo wybić się ze swoją marką. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, influencerem czy pasjonatem social media, szkolenie pt „Jak wyróżnić się i odnieść sukces w świecie mediów społecznościowych?" przybliży Ci praktyczne narzędzia, które pozwolą Ci osiągnąć lepsze wyniki i zasięgi. Warsztaty poprowadzi Paweł Sędziak, doświadczony strateg i marketer, właściciel własnej agencji specjalizującej się w social media marketingu. Przyjdź 6 września 2023 roku do biura coworkingowego Centroom i odkryj sekrety skutecznej komunikacji online!

Warsztaty odbędą się w ramach Centroom Przedsiębiorczości - cyklu spotkań, których celem jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców Białegostoku oraz rozwijanie kompetencji przydatnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, którego organizatorem jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.

Co zyskasz?

Zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pomogą Ci skutecznie komunikować się w mediach społecznościowych. Będzie mowa o:

1. Mechanizmach social mediów: zrozumiesz, jak działają różne platformy społecznościowe, co pozwoli Ci na bardziej świadome wykorzystanie narzędzi i funkcji tych platform. 


2. Budowie autentyczności marki: nauczysz się tworzyć i promować autentyczny wizerunek marki, który przyciągnie i zatrzyma uwagę Twoich odbiorców.


3. Strategii wyróżniania się: poznasz konkretne techniki i metody, które pomogą Ci wyróżnić się spośród konkurencji w oceanie treści publikowanych w mediach społecznościowych.


4. Liście priorytetów: stworzysz listę priorytetów do lepszej komunikacji i efektywniejszej pracy w mediach społecznościowych.

Dla kogo jest warsztat?

Warsztat jest skierowany do osób przedsiębiorczych oraz do każdego, kto tworzy treści w mediach społecznościowych i pragnie inspiracji, aby osiągnąć lepsze wyniki i zasięgi w sieci. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, influencerem czy po prostu entuzjastą social media, ten warsztat pomoże Ci wyróżnić się w gąszczu informacji.

Informacje o prowadzącym:

Paweł Sędziak – właściciel agencji Social Place zajmującej się marketingiem w mediach społecznościowych. Wraz z żoną prezenter w lokalnej TV. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w marketingu internetowym jak również w działach mediów tradycyjnych. Jest zwolennikiem cyfryzacji i nowych technologii, a zarazem promotorem odcinania się od ekranów i uświadamiania społeczeństwa o możliwych zagrożeniach płynących ze świata cyfrowego.

Liczba miejsc ograniczona, dlatego z rejestracją na warsztat nie warto zwlekać!

Cena: 49 zł

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok

Termin: 6 września 2023 r., godz. 16.30-18.30

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Centroom

Patronat medialny: Portal Miejski Białystok Online[Grafika nagłówkowa przedstawia baner reklamowy wydarzenia. Na grafice w centralnej części znajduje się zdjęcie Pana Pawła Sędziaka. W lewym górnym rogu znajduje się w okrągłym czarnym polu napis: "PROWADZĄCY PAWEŁ SĘDZIAK". Po prawej stronie na czarnym polu znajdują się napisy:
"WARSZTATY
JAK WYRÓŻNIĆ SIĘ I ODNIEŚĆ SUKCES W ŚWIECIE MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH
6 WRZEŚNIA 2023
16:30-18:30
Centroom
ul. Sienkiewicza 9, Białystok
Zapisz się: www.bpnt.bialystok.pl"
Na dole biały pasek z logotypami Organizatorów: BPN-T i Centroom oraz Patrona Medialnego: Bialystok Online]