Octagon w Hub of Talents 2

Octagon w Hub of Talents 2 

27/04/2020 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Octagon umożliwia sieciom handlowym operującym w świecie fizycznym uzyskać efektywność marketingu internetowego na poziomie porównywalnym z tym, jakim dysponują biznesy e-commerce.

Paragon w formie cyfrowej ma bardzo unikalną właściwość: przynależy do świata online, ale opisuje sytuację, która wydarzyła się w świecie offline. To powoduje, że dane zawarte w paragonie po zaimportowaniu do narzędzi służących do analizy ruchu internetowego, takich jak Google Analytics, idealnie nadają się do pomiaru efektywności reklamy internetowej, bo pokazują jak reklama online przekłada się na zachowania zakupowe w świecie offline. 


Octagon to kombinacja hardware i software. Hardware służy do przechwycenia paragonu z drukarki fiskalnej i jego przekazania na telefon konsumenta. Natomiast software wstrzykuje zanimizowanie dane paragonowe do systemów monitorujących efektywność marketingu online. W rezultacie dzięki oferowanemu przez nas rozwiązaniu sieć handlowa uzyskuje cenne dane analityczne, a konsument ma do dyspozycji całe spektrum korzyści związanych z cyfryzacją paragonu: ich archiwizacja, statystki wydatków, podpowiedzi zakupowe i tym podobne usługi.