.NET Core 2.0 - wprowadzenie do technologii. Przyjdź na warsztaty!

.NET Core 2.0 - wprowadzenie do technologii. Przyjdź na warsztaty!

09/10/2017 08:27 przez Barbara Supińska Aktualności

Startup VP Software z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego podzieli się swoją wiedzą o technologii .NET Core podczas warsztatów w ramach Centroom Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się 24 października w miejskim biurze coworkingowym Centroom.

Październikowe warsztaty w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości przybiorą bardzo technologiczny wymiar. W biurze coworkingowym Centroom, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, tym razem będzie mowa o .NET Core 2.0.

Adresaci spotkania

Warsztat skierowany jest do osób z doświadczeniem w technologiach .NET Framework, ale nie mających jeszcze wcześniej styczności z platformą .NET Core lub mających minimalną styczność z tą platformą.

Wymagana jest znajomość języka C#. Znajomość LINQ z pewnością pomoże.

Co Ci dadzą warsztaty z.NET Core 2.0?

Na spotkaniu dowiesz się, po co powstała ta platforma, do kogo jest głównie skierowana oraz czy warto natychmiast porzucić .NET Framework i przesiąść się na .NET Core. Porozmawiasz również o .NET Standard i o tym czym jest Runtime.

W ramach ćwiczeń stworzysz prostą aplikację .NET Core MVC (CRUD) oraz aplikację konsolową, która pokaże możliwości .NET Core. Napiszesz także współdzieloną bibliotekę dll opartą o .NET Standard 2.0 używaną przez oba projekty.

Zapisz się!

Warsztat bezpłatny.

Temat: .NET Core 2.0 - wprowadzenie do technologii.

Data: 24.10.2017

Godzina rozpoczęcia: 16.30

Czas trwania: 2 - 2.5 godziny

Prowadzący: Mateusz Bogdan, Współzałożyciel startupu VP Software

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok