Narzędzia marketera – naucz się, jak ułatwiać sobie życie! Warsztaty w Centroom

Narzędzia marketera – naucz się, jak ułatwiać sobie życie! Warsztaty w Centroom  

23/01/2018 09:00 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Kolejne spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości przyda się każdemu, kto zajmuje się marketingiem zawodowo. 6 lutego w biurze coworkignowym Centroom, Katarzyna Stempniak i Marta Rogalewska podzielą się z uczestnikami warsztatów swoją praktyczną wiedzą o narzędziach ułatwiających codzienną pracę.

Życie marketera łatwe nie jest! Asapy, zdalna praca z współpracownikami, do tego ciągły rozwój, by nadążyć za zmieniającymi się technologiami i algorytmami Facebooka... Na szczęście istnieje ogromny arsenał narzędzi online do dyspozycji, w dodatku w dużej części bezpłatnych, które ułatwiają życie. 


Podczas warsztatów w Centroom, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, Marta Rogalewska i Katarzyna Stempniak, twórczynie marki Gold&Finch, przedstawią subiektywny przegląd narzędzi internetowych, z których same korzystają w codziennej pracy. To rzeczy sprawdzone w bieżącej komunikacji, w wielu projektach, internetowych i offline'owych. To jednocześnie zaledwie czubek góry lodowej rozwiązań, które ułatwiają pracę współczesnego marketera czy projekt managera.

Tematy, jakie zostaną omówione na warsztatach:

  1. Pakiet Google - jak wykorzystać jego pełny potencjał?
  2. Źródła legalnych, wysokiej jakości zdjęć i grafik.
  3. Bezpłatne narzędzia do obróbki zdjęć.
  4. Rozwiązania do zarządzania pracą własną i zespołu (planowanie, przepływ procesów, wyodrębnianie i podział zadań w projekcie, zarządzanie efektywnością i pracą wykonawców).
  5. Promocja: landing pages, mailingi, nośniki do kampanii.

Zapisz się TUTAJ

Liczba miejsc ograniczona, dlatego nie warto zwlekać z rejestracją na warsztaty!


Cena: 29 zł 

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok 

Termin: 6 lutego, godz. 16.30-18.30 

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal BiałystokOnline.pl.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal BiałystokOnline.pl.