Multimedialny plac zabaw, czyli jak stworzyć własne studio nagraniowe – warsztaty w Centroom

Multimedialny plac zabaw, czyli jak stworzyć własne studio nagraniowe – warsztaty w Centroom

11/09/2023 10:00 przez Barbara Supińska Aktualności

Chcesz tworzyć wartościowe treści online: podcasty, videocasty, tutoriale, kursy, webinary, rolki, TikToki? Przyjdź 20 września do biura coworkingowego Centroom na warsztat z budowy setupu twórcy, a dowiesz się jak podnieść jakość nagrań i dotrzeć do większej liczby odbiorców.

To, że tworzenie wartościowych treści online może przynieść wiele korzyści dla biznesu, wie już chyba każdy. Prowadzenie strategii marketingowej pozwalającej na budowanie trwałych relacji z klientami, zwiększenie widoczności marki i przyciągnięcie nowych odbiorców wymaga ciężkiej pracy. Istotne tu jest nie tylko tworzenie takich treści, które są odpowiedzią na potrzeby i problemy klientów, ale też ich jakość. Zapisz się na szkolenie pt. „Stwórz własne studio do nagrywania podcastów, webinarów i kursów”, które odbędzie się 20 września 2023 r. w biurze coworkingowym Centroom, by poznać tajniki amatorskiej i półprofesjonalnej produkcji multimedialnej.

W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość eksperymentowania z różnymi narzędziami i technologiami, a wszystko to w przyjaznej i luźnej atmosferze. Prowadząca Marta Rogalewska, project managerka, strateżka marketingowa, ghostcasterka, współzałożycielka Fundacji Uzdolnieni, udzieli przystępnych wskazówek dotyczących budowy własnego setupu twórczego, niezależnie od dostępnego budżetu. Powie też, jak wykorzystać posiadany sprzęt, by osiągnąć najlepsze rezultaty.

Warsztaty odbędą się w ramach Centroom Przedsiębiorczości - cyklu spotkań, których celem jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców Białegostoku oraz rozwijanie kompetencji przydatnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, którego organizatorem jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • Dowiesz się jak podnieść jakość nagrań, jeśli do dyspozycji mamy tylko laptop/telefon (SETUP) .
  • Otrzymasz wskazówki dotyczące amatorskiego oświetlenia, dowiesz się co warto kupić, a na co szkoda pieniędzy (AMATORSKIE OŚWIETLENIE).
  • Poznasz różne typy mikrofonów, nowości na rynku oraz dowiesz się jaki wybrać (MIKROFONY). 
  • Dowiesz się jaki sprzęt nagrywający potrzebny jest podcasterom (SPRZĘT NAGRYWAJĄCY). 
  • Poznasz aplikacje i oprogramowanie do postprodukcji (APKI I OPROGRAMOWANIE).

Co więcej? Dodatkowo dla chętnych:

  • Praca z mikrofonem. 
  • Jak polubić własny głos. 
  • Konsultacje marketingowe z prowadzącą.

Dla kogo jest warsztat?

Warsztat jest dla osób początkujących, bez żadnego doświadczenia w realizacji dźwięku / wideo. Polecany szczególnie tym, którzy myślą o strategii marketingowej B2B/B2C opartej na wartościowych treściach online: podcastach, videocastach, tutorialach, kursach, webinarach, rolkach, TikTokach itp. Ale także sprzętowym freakom, bo na szkoleniu pojawi się sporo gadżetów!

Informacje o prowadzącej

Marta Rogalewska - project managerka, strateżka marketingowa, autorka programów edukacyjnych związanych z kompetencjami 4.0 dla biznesu, szkół i młodzieży. Ghostcasterka (host webinaru lub podcaster „do wynajęcia”). Współzałożycielka 2 agencji kreatywno-technologicznych. Współtwórczyni edukacyjnej marki Gold&Finch i Fundacji Uzdolnieni. Wykładowca na Politechnice Białostockiej (na kierunku Marketing Internetowy, Menedżer E-commerce, Zarządzanie i na studiach MBA).

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Koszt udziału wynosi 59 złotych. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki produkcji multimedialnej i podnieść jakość swoich treści online.

Nie przegap okazji na rozwój swojego talentu twórczego! ➡ Zapisz się!

Cena: 59 zł
Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok
Termin: 20 września 2023 r., godz. 16.30-18.30
Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Centroom
Patronat medialny: Portal Miejski Białystok Online