MINDGENIC w Hub of Talents 2

MINDGENIC w Hub of Talents 2

26/05/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Celem projektu jest praktyczne wykorzystanie algorytmów uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych w celu udzielania młodym ludziom spersonalizowanych odpowiedzi na pytania dotyczące często stygmatyzowanych tematów.

Dzisiejsi dwudziestolatkowie dorastali w internecie. Ich młodsi koledzy z pokolenia Z zanurzeni są w cyfrowym świecie już w pełni. Rośnie ich świadomość zagrożeń wynikających z używania sieci – nie chcą pytać o tematy osobiste Googla i społecznościówek. Czują, że są obserwowani i ze „Wielcy Bracia” wiedzą o nich wszystko. 


Nie chcą, aby którykolwiek z gigantów wykorzystywał wiedzę o nich. Dlatego aktywnie szukają miejsc bezpiecznych, aby tam znaleźć odpowiedzi na ważne pytania dotyczące celu życia, seksu, zdrowia i innych problemów związanych z dorastaniem czy samotnością w dzisiejszych czasach.


Na przeciwko tym potrzebom wychodzi aplikacja MindGenic.AI. Jej podstawowym założeniem jest zajęcie się luką w zakresie edukacji mentalnej, seksualnej i dobrego samopoczucia młodych ludzi. 

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup MINDGENIC Po lewej stronie napis: MINDGENIC. Po prawej stronie grafika przedstawiająca logo firmy - rysunkowa ludzka twarz na fioletowym tle.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup MINDGENIC 
Po lewej stronie napis: MINDGENIC. Po prawej stronie grafika przedstawiająca logo firmy - rysunkowa ludzka twarz na fioletowym tle.
[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]