Targi Re-energy 2018 Poland

Targi Re-energy 2018 Poland

24/09/2018 08:22 przez Pawel Turel Aktualności

Zapraszamy wszystkich związanych z szeroką rozumianą branżą OZE do udziału w spotkaniach kooperacyjnych, które odbędą się w trakcie „Międzynarodowych Targów Re-energy 2018 Poland” w dniach 11-13 października 2018 r. w EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe.

Targi RE-energy Expo Poland to unikatowe wydarzenie targowe dedykowane szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE), podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Targi RE-energy to nie tylko możliwość pokazania Państwu jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię, ale jest to również możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii poprzez konferencje tematyczne czy poszerzanie sieci kontaktów w strefie networkingu biznesowego. RE-energy Expo to miejsce spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. To tutaj świat biznesu spotyka się ze światem nauki. Na targach RE-Energy nie może zabraknąć nikogo, kto jest związany z branżą OZE!


Na targach organizatorzy przewidują 120 wystawców oraz 5 000 odwiedzających!

Szczegółowe informacje i rejestracja.

Kontakt:

Karolina Anusiewicz, tel. 085 740 86 81, e-mail: anusiewicz@pfrr.pl

Giełda kooperacyjna B2B

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego już po raz kolejny jest organizatorem giełdy kooperacyjnej B2B, która odbędzie się podczas targów Re-energy Expo Poland.

Korzyści z udziału w spotkaniach B2B

  • możliwość osobistego spotkania się z parterami do współpracy, w tym partnerami zagranicznymi,
  • możliwość zaprezentowania własnych projektów, technologii, produktów oraz usług potencjalnym kontrahentom,
  • znalezienie nowych rozwiązań dla swoich pomysłów i projektów,
  • wymiana informacji na poziomie międzynarodowym.

Kto może wziąć udział?

Architekci, instalatorzy, prosumenci, planiści i projektanci instalacji OZE, producenci i dystrybutorzy, konsultanci ds. energii, audytorzy energetyczni, koncerny energetyczne, rolnicy, leśnicy, badacze tematu i naukowcy, jednostki zajmujące się udzielaniem wsparcia finansowego, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, klastry, inwestorzy, przedstawiciele branży hotelarskiej, przedstawiciele władzy publicznej, w tym: ministerstwa, samorządy, władze wojewódzkie i wiele innych.

Koszty

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Po zarejestrowaniu na spotkania kooperacyjne udział w targach jest również bezpłatny. Koszty ponosi ośrodek EEN przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego

Lokalizacja

Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o. o.

ul. Prądzyńskiego 12/14

01-222 Warszawa

Rejestracja

  • Rejestracja profilu kooperacyjnego na stronie: http://www.b2fair.com/Registration/reenergyexpo2018/regSelectPartner
  • Wybór partnerów do spotkań biznesowych
  • Akceptacja lub odrzucenie zaproszeń do spotkań
  • Udział w giełdzie kooperacyjnej RE-energy Expo Poland 2018