MAK w Hub of Talents 2

MAK w Hub of Talents 2

21/06/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Platforma yoursupplement to jedyne tak innowacyjne centrum wiedzy, które oferuje przystępną analizę składu suplementu w kontekście profilu demograficzno-lekowego pacjenta, tym samym stawiające milowy krok przy podejmowaniu decyzji zakupowej związanej z naszym zdrowiem.

Yoursupplement skierowany jest również do e- aptek i firm farmaceutycznych. Oferuje im wiedzę o konkurencyjnych produktach i preferencjach pacjenta. Od teraz w prosty i przyjazny sposób można dowiedzieć się czego szuka konsument, jakiej podlega modzie oraz jakie są jego zakupowe przesłanki. 


Na podstawie rzeczywistych danych producenci dostosują ofertę, tak aby była bezpieczna i opierała się na wspólnym zaufaniu między usługą a konsumentem.


Dzięki platformie integrującej i strukturyzującej dane o produktach, użytkownicy yoursupplement oszczędzą czas, a co najważniejsze zostaną ochronieni przed nieumyślnym przedawkowaniem suplementów.

THIS IS YOUR LIFE 

THIS IS YOUR CHOICE 

THIS IS YOURSUPPLEMENT

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup MAKPo lewej stronie napis: MAKPo prawej stronie zdjęcie przedstawiające osobę trzymającą telefon komórkowy, przed nią na stole leżą pigułki i szklanka wody.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup MAK
Po lewej stronie napis: MAK

Po prawej stronie zdjęcie przedstawiające osobę trzymającą telefon komórkowy, przed nią na stole leżą pigułki i szklanka wody.

[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]