Konkurs na wynajem Laboratorium Innowacyjnego w BPN-T

Konkurs na wynajem Laboratorium Innowacyjnego w BPN-T

12/07/2017 13:26 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Zapraszamy do udziału w konkursie na wyłonienie Partnera w zakresie wynajmu Laboratorium Innowacyjnego w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

Przedmiotem Konkursu jest najem powierzchni Laboratorium Innowacyjnego Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego „LI” wraz z zajmowanymi pomieszczeniami w budynku Centrum Technologicznego BPN-T przy ul. Żurawiej 71A, infrastrukturą techniczną oraz wyposażeniem. 


W pomieszczeniu znajdują się podstawowe instalacje, w tym instalacja oświetleniowa, instalacja ciepła technologicznego, system wentylacji mechanicznej, system kontroli dostępu, etc. W pomieszczeniu zastosowano standardową podłogę przemysłową.

W celu zwiększenia atrakcyjności i elastyczności w wyborze oferowanych powierzchni, Laboratorium Innowacyjne LI zostało podzielone na trzy pracownie:

  • pracownia MiM, w skład której wchodzą: Wtryskarka Babyplast 6/10P, Wtryskarka Allrounder 370 S 600-170 U, dwa Piece oraz centralny system chłodzenia - chłodnia sprężarkowa,
  • pracownia TruBend, wyposażona w hydrauliczną prasę krawędziową CNC TRUMPF typ TruBend 5085,
  • pracownia TruLaser, wyposażona w uniwersalne centrum do obróbki laserowej 3D z laserem na ciele stałym TRUMPF typ TruLaser 7040.

Wtryskarka Babyplast 6/10P

Wtryskarka Allrounder 370 S 600-170 U

Centralny system chłodzenia - chłodnia sprężarkowa

Piec debinding oven

Piec VSF

Hydrauliczna prasa krawędziowa CNC TRUMPF typ TruBend 5085

Uniwersalne centrum do obróbki laserowej 3D z laserem na ciele stałym TRUMPF typ TruLaser 7040

Uniwersalne centrum do obróbki laserowej 3D z laserem na ciele stałym TRUMPF typ TruLaser 7040

Oferty należy składać do dnia 17 sierpnia 2017 r., do godz. 13:00. Więcej informacji i formularz ofertowy na stronie Konkursu (kliknij).


Zapraszamy do współpracy!