Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2018

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2018

19/11/2018 14:59 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Już 5 listopada 2018 r. rusza kolejna, czternasta edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Najmniejsze firmy z całej Polski po raz kolejny mają szansę na przedstawienie swoich osiągnięć oraz zdobycie głównej nagrody – 40 tys. złotych. Udział w Konkursie jest bezpłatny, jedynym wymogiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz spełnienie podstawowych warunków konkursu: mniej niż 10 zatrudnionych pracowników oraz obrót roczny nieprzekraczający 2 mln euro.

Tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2018” oraz nagroda pieniężna – to nie jedyne odznaczenia przygotowane przez organizatorów. Przyznane zostaną także 4 dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe w kategoriach Start (dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw), Progres (dla firm w „średnim wieku”), Senior (dla firm działających na rynku najdłużej) oraz Młody Biznes (dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia). Dbając o promocję przedsiębiorczości we różnych regionach Polski, Kapituła Konkursu przygotowała także 8 specjalnych wyróżnień dla najprężniej rozwijających się mikrofirm z całego kraju. Ostateczne wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w marcu 2019 r. podczas Gali Finałowej, która tradycyjnie odbędzie się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


W dotychczasowych edycjach Konkursu wzięło udział blisko 3000 przedsiębiorców z przeróżnych branż, z których ponad 130 zostało nagrodzonych. Przypominamy, że w ubiegłym roku startup z BPN-T, RiftCat, otrzymał wyróżnienie w konkursie w kategorii Progres oraz nagrodę w wysokości 10 tys. złotych!

Firma z BPN-T nagrodzona w Konkursie Mikroprzedsiębiorca Roku 2017!

27/06/2018 07:57

Podczas trzynastej już Gali Finałowej konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 organizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, ogłoszono wyniki rywalizacji właścicieli najmniejszych biznesów w Polsce. Parkowa firma z branży technologicznej - RiftCat – otrzymała wyróżnienie w kategorii Progres oraz nagrodę w wysokości 10 tys. złotych!

więcej
To Konkurs, w którym od lat wspieramy polską przedsiębiorczość, będąca paliwem dla naszej gospodarki. Z dużym zadowoleniem przyglądam się laureatom naszego Konkursu, którzy z roku na rok są coraz bardziej innowacyjni, ale też coraz bardziej odważni. Jak pokazuję nasz program, mikro przedsiębiorcy już nie myślą o Polsce jako jedynym rynku, ale stawiają pierwsze kroki także na rynkach zagranicznych. To tendencja, której mocno kibicuje, bo nie mam wątpliwości co do konkurencyjności polskich biznesów i wierzę w to, że laureaci Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku mogą odnosić sukcesy na światowych rynkach – Sławomir S. Sikora, Prezes Zarządu Citi Handlowy.

Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę  www.mikroprzedsiebiorcaroku.com

Zgłoszenia można przesyłać do dnia 19 grudnia 2018 r.

Kontakt do organizatorów

Andriy Tsyaputa

Specjalista ds. komunikacji | Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych

e-mail: andriy.tsyaputa@firmyrodzinne.pl