Konferencja szkoleniowa w BPN-T

Konferencja szkoleniowa w BPN-T

31/08/2017 10:21 przez Barbara Supińska Aktualności

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Centrum Informatyki "ZETO" S.A. zapraszają na bezpłatną konferencję pn. „Nowe formy finansowania szkoleń – bony na szkolenia i Baza Usług Rozwojowych”. Wydarzenie odbędzie się 14 września 2017 r., o godz. 9:00 w BPN-T.

Szkolenia odgrywają zasadniczą rolę w podnoszeniu kwalifikacji oraz rozszerzaniu kompetencji pracowników. Dobrze wyszkolony pracownik jest bardziej efektywny, co w bezpośredni sposób przyczynia się do rozwoju firmy.

Jednak nie wszyscy przedsiębiorcy są w stanie wygospodarować wystarczające zasoby finansowe, na pokrycie kosztów wykwalifikowania swojej kadry. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną różnorodne możliwości uzyskania dofinansowań i bonów na rozwój kompetencji pracowników. Co najważniejsze, uczestnicy będą mogli wziąć udział w grach szkoleniowych, z których wyniosą wiele praktycznych umiejętności.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do członków kadry zarządzającej, administracji w przedsiębiorstwach, jak również każdej osoby zatrudnionej.

Program konferencji

Pierwszą prelekcję poprowadzi przedstawiciel Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku. Przybliży on możliwości dofinansowań m.in. szkoleń, doradztwa oraz studiów podyplomowych dla pracowników. Następny punkt programu to wystąpienie eksperta z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który zaprezentuje funkcjonalność Bazy Usług Rozwojowych.

Po krótkiej przerwie, o bonach na szkolenia w zakresie rozwoju kompetencji kadr, będzie mówił przedstawiciel Stowarzyszenia „Euroregion Niemen” oraz ekspert z Polskiego Centrum Edukacji i Analiz ORDO.

Ostatni, kulminacyjny punkt programu z pewnością dostarczy uczestnikom praktycznej wiedzy i to w atrakcyjnej formule. Eksperci z INPROGRESS sp. z o. o. przeprowadzą trzy gry symulacyjno-szkoleniowe*:

  • PRINCE2: Wielkie Dionizje,
  • Agile Game: Agile Warrior,
  • Change Management Game: Bistro Rewolucja.
Ich celem jest rozwinięcie wśród uczestników umiejętności strategicznego myślenia i zarządzania projektami oraz pokazanie najlepszych praktyk w tej dziedzinie. Uczestnicy szkolenia zyskają nie tylko wiedzę, teoretyczne wskazówki, ale przede wszystkim nowe doświadczenia.

* Osoby zainteresowane udziałem w konkretnej grze, proszone są o podanie takiej informacji w treści maila zgłoszeniowego.

Nagrody

Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu dostanie mały upominek, natomiast dla zwycięzców w grach prowadzonych przez INPROGRESS przewidziane są nagrody specjalne.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymagane jest zgłoszenie
na adres e-mail: marta.dobrzycka@zeto.bialystok.pl.
Liczy się kolejność zgłoszeń.

Agenda konferencji

  • Zaproszenie_na_konferencję_szkoleniową_14.09.2017.pdf