JUMBALL w Hub of Talents 2

JUMBALL w Hub of Talents 2

09/06/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Jumball to softwarowe rozwiązanie B2B2C dla sportów plażowych w postaci narzędzia webowego i aplikacji mobilnej.

Dzięki zawartym w nim rozwiązaniom pomaga zoptymalizować pracę organizatorów turniejów i właścicieli boisk. Jest w stanie skrócić czas operacyjny z kilku godzin do kilku minut w trakcie rozgrywek i zaoszczędzić kilkanaście godzin tygodniowo przy zarządzaniu obiektem. Od strony użytkownika natomiast jest skierowany do sportowców – pasjonatów, którym umożliwia m.in. rejestrację na rozgrywki i eventy wraz z mikropłatnościami, rezerwację plażowego boiska, czy śledzenie wyników turniejów i meczów na żywo. 


Docelowo Jumball stanie się globalną bazą sportowców, mapą boisk, obiektów i turniejów oraz źródłem wiedzy na temat wszystkiego co ze sportami plażowymi związane.


Zdjęcie w nagłówku przedstawia Puchar Świata w Siatkówce Plażowej w Malborku. Zespół wspólnie tworzy i promuje siatkówkę plażową w naszym kraju.

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup JUMBALLPo lewej stronie napis: JUMBALLPo prawej stronie zdjęcie przedstawiające boisko do siatkówki plażowej. Toczy się na nim mecz, wokół zgromadzona publiczność.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup JUMBALL
Po lewej stronie napis: JUMBALL

Po prawej stronie zdjęcie przedstawiające boisko do siatkówki plażowej. Toczy się na nim mecz, wokół zgromadzona publiczność.

[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]