Jacek Barzowski - opiekun projektów w Hub of Talents

Jacek Barzowski - opiekun projektów w Hub of Talents

11/11/2016 12:11 przez Barbara Supińska Aktualności

Platformy startowe proponują młodym innowatorom również wsparcie opiekuna. Jednym z tych, którzy rozpoczęli współpracę z Białostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym jest Jacek Barzowski z Effective Sp. z o.o.

Pan Jacek posiada ponad 24 letnie doświadczenie zawodowe, w tym 14 letnie w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym. Od 2008 roku jest Interim Managerem, do którego obowiązków należy podniesienie wartości organizacji w danym obszarze i realizacja konkretnego celu. Olsztyński opiekun ma ukończone z sukcesem 24 kontrakty Interim Management, a dodatkowo jest jednym z pierwszych Interim Managerów w Polsce. Posiada kompetencję w obszarach: Zarządzanie sprzedażą, Strategiczne i zarządzanie operacyjne, Zarządzanie Projektami PMO, Zarządzanie produkcją, Zarządzanie Logistyka, Zarządzanie zmianą, Interim Management, Controlling i finanse, Restrukturyzacja, Przejęcia i konsolidacje, Sukcesja oraz Tworzenie Start-up.

Jacek Barzowski jest absolwentem Uniwersytetu w Northampton, Wydziału The Faculty of Business and Law w Wielkiej Brytanii. Współtworzył sukces zarówno dużych koncernów i spółek kapitałowych oraz średnich i małych firm, w kraju i za granicą. Pracował dla koncernów globalnych: Mobil Oil Poland Sp. z o.o., ExxonMobil Polska Sp. z o.o., Shell Polska Sp. Z o.o. PLATINUM OIL Pomorskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o. (Grupa ORLEN S.A.) SGS Polska Sp. Z o.o. - globalnej firmy kontrolingowej i eksperckiej. Posiada również doświadczenie w budowaniu i rozliczaniu budżetów.

Umiejętności Pana Jacka, wiedza oraz doświadczenie okazały się doskonałym kapitałem dla firm szukających gotowego „know-how”. Jest współtwórcą rozporządzenia w sprawie kontroli jakości gazów LPG w Polsce. Posiada wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów i controllingu. Zarządzał budżetami wartymi 1,8 mld PLN rocznie. Posiada wiedzę z zakresu ustawy ochrony środowiska i OZE oraz ustaw prosumenckich. W latach 2014-2015 był członkiem zespołu doradców Ministerstwa Gospodarki (obecnie Ministerstwa Energetyki). Jest współtwórcą projektu rozporządzenia wykonawczego do ustawy OZE i członkiem Rady Doradców GLG (Gerson Lehrman Group) - globalnej spółki konsultingowej oraz członkiem Rady do spraw Rodziny ustanowiony przez Zarząd Województwa Pomorskiego na kadencję 2015-2020. Jest niewątpliwie bardzo doświadczonym i dysponującym ogromną wiedzą człowiekiem. Ostatnio zdecydował się na podjęcie obowiązków opiekuna młodych przedsiębiorców z „Hub of Talents”. Gratulujemy nowym podopiecznym i życzymy powodzenia.