INTERACT SOFTWARE w Hub of Talents 2

INTERACT SOFTWARE w Hub of Talents 2

18/06/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Interact to system rezerwacyjny 2.0, stworzony na podstawie badania potrzeb 90 obiektów i profesjonalistów, dzięki czemu produkt jest w stanie dokładnie odpowiedzieć na ich problemy.

System składa się z aplikacji webowej, zaawansowanego panelu administracyjnego oraz aplikacji mobilnej.

 
Z jej poziomu użytkownicy końcowi będą mogli wygodnie dokonywać rezerwacji wielu rozrywkowych zajęć, a także poznawać nowe osoby. Model biznesowy oparty jest na prowizji od każdej rezerwacji, która będzie bardziej korzystna dla profesjonalistów rozpoczynających działalność. 

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup INTERACT SOFTWAREPo lewej stronie napis: INTERACT SOFTWAREPo prawej stronie grafika przedstawiająca rysunkowe postacie w parku. Niektóre chodzą, inne jeżdżą na rowerze a jeszcze inne siedzą na ławce bądź leżą i się opalają.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup INTERACT SOFTWARE
Po lewej stronie napis: INTERACT SOFTWARE

Po prawej stronie grafika przedstawiająca rysunkowe postacie w parku. Niektóre chodzą, inne jeżdżą na rowerze a jeszcze inne siedzą na ławce bądź leżą i się opalają.

[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]