InfoWeek Grupy PFR

InfoWeek Grupy PFR

06/03/2023 08:31 przez Michał Mikołaj Podbielski Aktualności

Fundusze europejskie to szansa dla każdego polskiego przedsiębiorcy, który ma zamiar dalej rozwijać swoją firmę w oparciu o badania, innowacje i nowe technologie. Z początkiem lutego 2023 roku ruszyły pierwsze konkursy z Programu Fundusze dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2017 (FENG). Aby pomóc firmom skorzystać z możliwości funduszy europejskich, Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl spotkań online w ramach InfoWeek Grupy PFR dotyczących tego, jak zdobyć wsparcie dla firmy w ramach Ścieżki SMART.

Chcąc pomóc firmom w pozyskaniu funduszy europejskich, Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl spotkań w ramach InfoWeek Grupy PFR, które tym razem poświęcony jest wsparciu dla firmy w ramach Ścieżki SMART. W dniach 13-17 marca (codziennie o 12:00) odbędą się bezpłatne spotkania online, podczas których przedstawiciele m.in.: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowego Centrum Badań i Polskiego Funduszu Rozwoju dostarczą praktyczną wiedzę dot. programu FENG i Ścieżki SMART. Eksperci opowiedzą także, co warto mieć na uwadze, dobierając moduły B+R, Cyfryzacja, Zazielenianie firm, a także podpowiedzą, jak przygotować wniosek od strony formalno- finansowej.

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na każde spotkanie. Wystarczy dokonać wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy pod linkiem.


Zgłoszenia na spotkania można dokonać do 17 marca 2023, do g. 11.00.