HyperSoft w Hub of Talents 2

HyperSoft w Hub of Talents 2

17/11/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Startup tworzy HyperObjects - niskokodową platformę, która zapewnia kompleksowe rozwiązanie do tworzenia niezawodnych niestandardowych aplikacji korporacyjnych, które odpowiadają konkretnym potrzebom biznesowym, budżetom i ramom czasowym.

Innowacja platformy polega na rozbudowanym modelowaniu specyfiki biznesowej oraz prostym i elastycznym użytkowaniu. 


Nie musisz już ręcznie kodować. Wystarczy stworzyć model koncepcyjny pomysłu biznesowego, wpiąć ten model do platformy i uruchomić go jako gotową aplikację biznesową. Zespół potrzebuje tylko 2-3 miesięcy i trzech osób, aby dostarczyć pierwszą wersję kompleksowej aplikacji biznesowej.

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup HyperSoftPo prawej stronie napis: HyperSoftPo lewej stronie zdjęcie przedstawiające zespół startupu. Trzech mężczyzn stoi na tle drzew. Jeden ubrany jest w koszulę w kratkę i niebieskie spodnie, drugi ubrany jest w niebieski sweter i beżowe spodnie a ostatni ubrany jest w jasną koszulę ze swetrem bez ramion oraz niebieskie spodnie.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup HyperSoft

Po prawej stronie napis: HyperSoft

Po lewej stronie zdjęcie przedstawiające zespół startupu. Trzech mężczyzn stoi na tle drzew. Jeden ubrany jest w koszulę w kratkę i niebieskie spodnie, drugi ubrany jest w niebieski sweter i beżowe spodnie a ostatni ubrany jest w jasną koszulę ze swetrem bez ramion oraz niebieskie spodnie.

[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]