Hub of Talents na targach w Dubaju

Hub of Talents na targach w Dubaju

17/10/2016 14:22 przez Julita Pytel Aktualności

W Dubaju trwają 36 Międzynarodowe Targi Technologiczne - GITEX Technology Week 2016. Jest to jedno z największych wydarzeń handlowych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Platformę startową Hub of Talents reprezentuje uczestnik Jan Sowa.

Od 16 do 20 października 2016 roku w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, odbędą się 36 Międzynarodowe Targi Technologiczne - GITEX Technology Week 2016. Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń technologicznych na świecie, które co roku gromadzi inwestorów i przedsiębiorców z całego świata, umożliwiając wymianę najnowszych technologii oraz wdrożenie rozwiązań interesujących i innowacyjnych startupów. Targi są okazją dla wielu firm na wejście na bliskowschodni rynek.


W dalekim Dubaju nie zabraknie naszych reprezentantów. Jesteśmy bardzo dumni, że w targach bierze udział uczestnik projektu Hub of Talents - Jan Sowa – autor pomysłu stworzenia całorocznych, autonomicznych obiektów pływających z kompozytów, będących inteligentnymi, pasywnymi i ekologicznymi domami.


Rynek Bliskiego Wschodu jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków informacyjno-komunikacyjnych gotowych na przyjęcie nowych inwestorów. Impreza odbywa się od 32 lat, bierze w niej udział ponad półtora tysiąca wystawców z całego świata. Tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że wśród nich pojawią się też przedstawiciele naszego regionu. W tym roku targi GITEX podejmą również tematykę startup-ów. Różne kraje będą przedstawiały swoje sukcesy w tej dziedzinie i poszukiwały rynków zbytu dla nowych projektów. Dzięki udziałowi w targach start-upy będą miały szansę znaleźć poważnych inwestorów.


W wydarzeniu udział weźmie ponad 50 akceleratorów biznesu oraz ponad 400 start-upów z całego świata. Jest to niepowtarzalna okazja na zdobycie doświadczenia, nawiązania kontaktów z osobami z branży oraz współpracy z największymi firmami z obszaru nowoczesnych technologii.