HALOBOTICS w Hub of Talents 2

HALOBOTICS w Hub of Talents 2

11/06/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Halobotics pracuje nad stworzeniem Wirtualnego Doradcy, który wesprze klientów sklepów e-commerce w doborze najlepszego produktu dla danego Klienta.

System tworzą najlepsi programiści i architekci na rynku. Pozwoli to na wykorzystanie najnowszych technologii IT, w tym algorytmów sztucznej inteligencji.


Wirtualny Doradca to przełom na rynku zakupów online, który przyczyni się do wejścia na wyższy poziom technologiczny sklepów e-commerce. Rozwiązanie będzie oferowane platformom e-commerce z zaawansowanym i rozbudowanym asortymentem, wymagającym trudniejszej decyzji wiążącej się z większym kosztem np. sprzęt elektroniczny, AGD, czy samochody etc. 


Wdrożenie Wirtualnego Doradcy zapewni przewagę taką, jak w sklepach stacjonarnych daje kadra kompetentnych sprzedawców chcących uprościć życie klienta i wesprzeć go w wyborze dopasowanego produktu do jego potrzeb.

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup HALOBOTICSPo lewej stronie napis: HALOBOTICSPo prawej stronie zdjęcie przedstawiające osobę dokonującą zakupów przez Internet.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup HALOBOTICS
Po lewej stronie napis: HALOBOTICS

Po prawej stronie zdjęcie przedstawiające osobę dokonującą zakupów przez Internet.

[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]