Hackathon w ramach projektu  „Biznes może być prosty”

Hackathon w ramach projektu „Biznes może być prosty”

23/09/2021 11:51 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Już 29 września ambitna młodzież z białostockich szkół będzie mogła sprawdzić swój zmysł biznesowy i zyskać bezcenne doświadczenie zawodowe! Wszystko to w ramach hackathonu, podczas którego uczniowie spróbują swoich sił w rozwiązaniu wyzwań biznesowych w obszarze marketingu dwóch różnych firm. Zapraszamy do oglądania transmisji online na naszym fanpage'u na Facebooku!

Ideą hackathonu (maratonu projektowania) jest zaangażowanie osób, które na co dzień nie pracują w tych firmach, ale poprzez swoje twórcze myślenie mogą pomóc w rozwiązaniu ich problemów.  


Opracowane propozycje rozwiązań oceniać będzie komisja złożona z przedsiębiorców, przedstawicieli organizatorów wydarzenia oraz Stowarzyszenia Euroregion Niemen.

Transmisja online odbędzie się na fanpage'u BPN-T na Facebooku,

29 września (środa) w godzinach 9:00 - 14:00

Młodzi innowatorzy zmierzą się z dwoma wyzwaniami biznesowymi przygotowanymi przez firmy:


  • Beesset sp. z o.o. - rezydenta Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego; spółka projektuje i wdraża rozwiązania programowo-sprzętowe dla sfery transportu publicznego;
  • UAB "Choco Group" - litewskie przedsiębiorstwo, które produkuje ekologiczne czekolady i wyroby czekoladowe dla różnych grup konsumentów.

Organizatorem Hackathonu jest Białostocki Park Naukowo – Technologiczny na zlecenie Stowarzyszenia E

Organizatorem Hackathonu jest Białostocki Park Naukowo – Technologiczny na zlecenie Stowarzyszenia Euroregion Niemen. Wydarzenie współfinansowana jest przez Unię Europejską w ramach Programu Współpracy InterregV-A Litwa – Polska.