Google Internetowe Rewolucje w Centroom

Google Internetowe Rewolucje w Centroom

22/08/2018 08:28 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

18 września masz szansę uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach marketingu internetowego, który może pomóc Twojej firmie wzmocnić potencjał w wyszukiwarce. Pierwsze powakacyjne spotkanie w Centroom w ramach Centroom Przedsiębiorczości poprowadzi Piotr Sak – doradca Internetowych Rewolucji.

Czy słyszałeś już o projekcie Google Internetowe Rewolucje? Jeśli nie, będzie ku temu okazja. Centroom, miejskie biuro coworkingowe, po wakacjach powraca z cyklem „Centroom Przedsiębiorczości”. Raz w miesiącu specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w tematach okołobiznesowych podczas spotkań o warsztatowym charakterze. Tak też będzie 18 września o godzinie 18.00. Wstęp bezpłatny, wystarczy się tylko zarejestrować. Liczba miejsc mocno ograniczona, więc trzeba się spieszyć. 

   

Podczas spotkania z doradcą – Piotrem Sakiem, uczestnicy dowiedzą się o szeregu możliwych narzędzi internetowych, przydatnych w rozwijaniu własnej firmy.

Przykładowe tematy, jakie zostaną poruszone na spotkaniu:

  • Jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej firmy w wyszukiwarce? 
  • Na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę www?
  • Jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google?
  • Jakich narzędzi warto używać przy przygotowywaniu listy słów kluczowych dla firmowej witryny?
  • Jak mierzyć ruch na stronie?  

Zapisz się TUTAJ

Oraz wiele innych. 


Doradca w czasie spotkania przedstawi narzędzia, które pozwalają ocenić obecność firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania. Pokaże również rozwiązania, za pomocą których Twoja firma będzie mogła: 


  • dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy, 
  • właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów, 
  • zaistnieć na rynkach zagranicznych.  


Uczestnicy dowiedzą się więcej o możliwościach wykorzystania internetowych narzędzi, by zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku i od czego zacząć działania w marketingu online, aby przynosiły odpowiednie zyski. 


W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.    

Podsumowanie

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok 

Termin: 18 września, godz. 17.00-18.30 

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny 

 


Patronem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest Białystok Online.