Głos z Krzemowej Doliny. Spotkanie z Martą Zucker

Głos z Krzemowej Doliny. Spotkanie z Martą Zucker

27/11/2017 11:08 przez Barbara Supińska Aktualności

12 grudnia o godzinie 17.00 w miejskim biurze coworkingowym Centroom, odbędzie się spotkanie z Martą Zucker, autorką książek o sukcesie polskich startupów na arenie międzynarodowej. Współpracuje ona ze środowiskiem startupów w Polsce i w Dolinie Krzemowej

Jeśli należycie do tych odważnych marzycieli, którzy w życiu i w biznesie nie boją się sięgać wysoko – nawet tam, gdzie wcześniej nikt nie dotarł, to macie szansę na ogromy sukces w biznesie. O takich właśnie marzycielach i sukcesach wartych miliony dolarów, opowie Marta Zucker podczas spotkania w Białymstoku, na jakie zapraszają organizatorzy: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, Podlaski Związek Pracodawców i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

I część spotkania upłynie na prezentacji Marty Zucker nt. "Twój startup w Dolinie Krzemowej". Uczestnicy otrzymają wskazówki, które pomogą im lepiej orientować się w drodze ich startupów na szczyt.

II część to czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi. Uczestnicy zaproszeni będą do aktywnego włączenia się w luźną rozmowę, której moderatorem będzie Lech Pilarski – redaktor Polskiego Radia Białystok.

Będziemy rozmawiać o tym, czy warto jechać do Doliny Krzemowej i na jakim etapie działalności, jak przygotować się do samego wyjazdu oraz jak stawiać tam swoje pierwsze kroki. Podyskutujemy także o wartościach Doliny Krzemowej, które warto zaszczepić na polskim gruncie - w naszych startupach i organizacjach, o osławionym dolinowym „pay it forward", o uczciwości biznesowej i zaufaniu w biznesie oraz o wzajemnym wsparciu i budowaniu sieci kontaktów.

Partnerem wydarzenia jest księgarnia TaniaKsiazka.pl, fundator książek, które można będzie wygrać podczas wydarzenia.

Gdzie: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok
Kiedy: 12.12.2017, w godz. 17.00-18.00

Pliki do pobrania

  • Plakat_Twój-Startup.pdf